Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

V-й Кубок Дунаю фінішував
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 10 вересня 2018, 16:43

Два з половиною роки назад Федерація заочних шахів України виступила ініціатором проведення V Кубку Дунаю – меморіалу Павла Дармогорая – засновника цього міжнародного командного турніру -V.Danube Cup-Paul Darmogray Memorial . Докладніше історію цього змагання і про Павла Дармограя можна побачити на нашому сайті від 25 березня 2016 року.
До цього традиційного турніру вдалося залучити 12 команд з придунайських країн, або країн, що відносяться до басейну Дунаю. Команди країн, що не попадали під ці ознаки, були відсіяні. Бездоганно справився зі своїми обов’язками турнірний організатор Володимир Галицький.
Перше-друге місця розділили команди Німеччини і Італії – по 37,5 з 66 можливих (по +9). Однак, додатковий показник «командні перемоги» краще у німців.
З пів-очковим відставанням від лідерів третє місце посіла команда Австрії (+8).
Гравцям команд-призерів будуть вручені сертифікати ФЗШУ.
На жаль, не змогли втрутитись у боротьбу за першість дві українські команди (за домовленістю Україна, як країна-організатор змагань, виставила дві команди).
Наша перша команда з (+2) по ходу турніру була далеко від п’єдесталу і у підсумку посіла 5-е місце.
Друга команда через провал Віктора Тимка на 6-й дошці посіла з (-11) передостаннє 10-те місце.
Якщо перша команда здобула 4 перемоги, 2 програла та 5 звела унічию, то у другої команди жодної перемоги, 6 поразок і 5 нічиїх.
До позитивних моментів виступу наших шахістів можна віднести виконання Олександром Вороніним з Києва кваліфікаційного нормативу міжнародного майстра – 6,5 очок з 10 (+2) на третій дошці.
Очікується, що наступний VI -й Кубок Дунаю організовуватиме Німеччина, і тоді, можливо, нашій команді таки вдасться показати пристойний результат.