Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

ХХ командний чемпіонат України
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Середа, 05 вересня 2018, 16:26

Починається прийом заявок від збірних команд областей, міст Києва, Севастополя і АР Крим на участь у ХХ командному чемпіонаті України із заочних шахів.
Заявки подають керівники структурних підрозділів ФЗШУ або призначені капітани команд на адресу Галицького Володимира Володимировича e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у термін до 01 жовтня 2018 року. У заявці необхідно вказати розстановку гравців по дошках, їх ID, e-mail капітана команди.
Положення про змагання додається.

«З А Т В Е Р Д Ж У Ю»
Президент федерації
заочних шахів України
Ю.Б.Кошмак
17 липня 2018 року


              ПОЛОЖЕННЯ про проведення фіналу XХ-го командного чемпіонату України зі заочних шахів

1.Мета змагань
Змагання проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
- підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
- виявлення чемпіона України зі заочних шахів серед команд областей та найсильніших спортсменів для комплектування збірної команди України для участі в офіційних міжнародних заочних шахових змаганнях.
2.Термін проведення змагань.
Початок змагань: 15 жовтня 2018 року, закінчення змагань – по закінченню всіх партій

3.Керівництво проведенням змагань
Керівництво проведенням змагань у фіналі чемпіонату України здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Відповідальність за підготовку змагань та безпосереднє проведення чемпіонату покладається на оргкомітет та головні суддівські колегії, які призначаються ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань
Змагання проводяться за коловою системою при 11-15 командах-учасниках, в залежності від кількості поданих заявок. Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами гри в шахи за листуванням. Ходи в партії пересилаються через шаховий сервер ICCF.
До участі в змаганнях допускаються збірні команди областей України, міст Києва і Севастополя та АР Крим, які своєчасно подали заявки згідно до вимог цього Положення. Склад команди у фіналі - 4 спортсмени. Команда очолюється капітаном. Учасники команд грають по одній партії з партнером на відповідній дошці, колір по дошкам чергується.
До фінальних змагань допускається лише одна команда від регіону. Турнірний організатор Галицький Володимир Володимирович (Київ), турнірний директор (суддя) Єременко Андрій Вікторович (Харків)

5.Умови підведення підсумків
Місця команд визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних усіма гравцями на всіх дошках. При однаковій кількості очок у двох чи більше команд для виявлення переможця застосовуються такі критерії:
- кількість командних очок за результатами виграних та нічийних матчів. Перемога в матчі оцінюється у 2 очки, нічия – у одне очко.
- результат зустрічі між цими командами;
- за більш високим місцем, зайнятим учасником команди на 1 дошці.
При рівній кількості очок у двох чи більше учасників, що посіли 1-3 місця, переможець визначається за системою перемог(правило Баумбаха); за системою коефіцієнтів; за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження
Члени команд-переможниць нагороджуються медалями та дипломами ФЗШУ відповідного ступеня.
Спортсмени, що посіли у фіналі 1-3 місця на своїх дошках, нагороджуються медалями та дипломами ФЗШУ.


7.Порядок і термін подання заявок.
Заявки на участь у змаганнях подаються місцевими осередками областей України, міст Києва і Севастополя та АР Крим на адресу голови організаційного комітету ФЗШУ по проведенню ХХ КЧУ зі заочних шахів Галицького Володимира Володимировича Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з копією Кошмаку Юрію Борисовичу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ярошенку Юрію Трохимовичу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Форма заяви: для участі в якому турнірі подається заявка; № дошки; прізвище, ім'я, по-батькові; день, місяць і рік народження; адреса електронної пошти; повна поштова адреса; номер телефону (стаціонарного та мобільного при наявності).
ФЗШУ несе витрати по організації та проведенню змагань за рахунок турнірних внесків учасників змагань та добровільних спонсорських надходжень від фізичних і юридичних осіб.
Турнірний внесок за учать у турнірах 320 грн за команду. Включення у турніри відбувається тільки після оплати турнірного внеску.
Внески за участь у змаганнях надсилати розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України: Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770

Обов’язково вказувати від кого зроблений платіж та його призначення.
Строк подачі заявок на участь турнірі до 1 жовтня 2018 року.

                                                                           Федерація заочних шахів України