Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

V-й з’їзд ФЗШУ – звіт статистичний та творчий
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Четвер, 03 травня 2018, 18:05

Надаємо матеріали, які розглядали делегати V-го з’їзду ФЗШУ при заслуховуванні звіту про роботу у 2013-2018 роках.
Дружня атмосфера спілкування заочників під час з’їзду надихнула Андрія Шеретюка на створення пісенного відеоколажу про цю подію.

5 з’їзд Федерації заочних шахів України відео .

Виступи збірної України в офіційних турнірах ICCF

№п/п

Змагання

Термін

Кільк. команд

Кільк. дошок

Результат

1.

19-та Олімпіада (пошта) півфінал ССО19/S3

2011-2016

8

4

1-е місце у групі

2.

19-та Олімпіада (пошта) фінал ССО19/Final

2016-

12

4

 

3.

20-та Олімпіада   півфінал ССО20/S2

2012-2014

9

6

5 місце

4.

21 Олімпіада   півфінал

2016-

10

6

1 місце

5.

9-та жіноча Олімпіада   ССО/L9/final

2011-2014

13

4

4 місце

6.

10-та жіноча Олімпіада   ССО/L10/final

2015-2017

12

4

4 місце

7.

10-й чемпіонат Європи півфінал EU/TC10/sf2

2014-2016

11

8

4 місце

8.

11-й чемпіонат Європи півфінал EU/TC11/sf

2016-

 

8

 

9.

9-й командний чемпіонат Європи півфінал

ЕU/ТС9/sf3

2011-2013

11

8

2 місце

10.

9-й командний чемпіонат Європи фінал

ЕU/ТС9/ final

2014-2016

13

8

10 місце

10.

1-й Кубок Європи 960, півфінал ЕUТС/960-01/S2

2013-2015

5

4

3 місце

11.

2-й Кубок Європи 960, півфінал ЕUТС/960-02/S1

2017-

6

4

1 місце

12.

2-й Кубок Європи 960, фінал ЕUТС/960-02/final

2018-

6

4

 

 

Індивідуальні виступи в офіційних змаганнях ICCF

1.69-й чемпіонат Європи. У фіналі грають Георгій Гончаренко (Київ), Валерій Немченко (Дніпро), Початок у 2015 році.
2.10-й жіночий чемпіонат світу, фінал. Тетяна Мойсеєнко – віце-чемпіон світу.
3.Фінал 28-го чемпіонату світу. Учасник Папенін Микола (Крим).
4.Фінал 3 Кубку світу 960. Учасник Кошмак Юрій.
5. Фінал 4 Кубку світу 960. Учасник Кошмак Юрій.
6.Фінал чемпіонату Європи. Здобув право участі Подгурський Артур (Одеса). Друге місце в турнірі кандидатів EU WS Chempionship 2015 Candidates 01.
7.Фінал 11 чемпіонату світу серед жінок. Учасниця Тетяна Мойсеєнко (Київ).
8.Фінал 27 чемпіонату світу. Дудьєв Володимир (Миколаїв),8-12 місце.

Успішні індивідуальні виступи в інших змаганнях

1. FINJUB-50. Юрій Анохін (Луганськ). Вихід у фінал.
2. LEPEAD-40. Андрій Лось (Бородянка), Юрій Ярмолюк (Львів) – вихід у фінал. Андрій Лось – переможець – виграв 1000 євро.


 Титули заочників України, присвоєні у 2013-2017 роках

1. Албена 2017 Іван Тереля GM
Тетяна Мойсеєнко LGM
Юрій Кошмак IM
2. Бремен 2016 Подгурський Артур (Одеса) – SIM
Беглий Михайло (Мукачеве) – ІМ
Руденко Віталій (Слов’янськ) – ІМ
3. Кардіфф 2015 Тетяна Мойсеєнко LІM
Бозявкін Анатолій (Маріуполь) ІМ
4. Сідней 2014 Тереля Іван SIM
Матушкіна Людмила (Дніпро) LIM
Ліфанов Василь (Лозове) IM
Фельтін Леонід (Васильків) IM
Подгурський Артур (Одеса) IM
Саєнко Ала (Рівне) LGM
Шеретюк Оксана (Київ) LIM
5. Краків 2013 Ярошенко Юрій ІМ
Саєнко Алла (Рівне) LIM
Андрющенко Микола (Крим) ІА
Немченко Валерій (Дніпро) ІМ

Товариські матчі збірної України у 2013-2018 роках

№п/п

Команда

Кільк. дошок

Роки

Результат

Капітан

1.

США

30

2018-

(4,5 : 5,5)

Єременко Андрій

2.

Білорусь

33

2018-

(5,5 : 5,5)

Пузанов Василь

3.

Канада

20

2017-

(11,5 : 2,5)

Єременко Андрій

4.

Швеція

44

2017-

(53,5 : 30,5)

Єременко Андрій

5.

Литва

20

2016-

(19,5 : 16,5)

Суханицький Станіслав

6.

Італія

50

2016-2018

63 : 37

Суханицький Станіслав

7.

Австралія

45

2016-2017

51,5 : 38,5

Єнкало Микола

8.

США

32

2015-2017

32,5 : 31,5

Ярошенко Юрій

9.

Іспанія

30

205-2017

36,5 : 23,5

Єременко Андрій

10

Індія

24

2015-2017

31,5 : 16,5

Ярошенко Юрій

11.

Нідерланди

34

2015-2017

42,5 : 25,5

Суханицький Станіслав

12.

Німеччина

100

2014-2017

94,5 : 105,5

Єременко Андрій

13.

Англія

28

2013-2015

31 : 25

Єнкало Микола

14.

Франція

40

2013-2015

44,5 : 35,5

Єременко Андрій

15.

Чехія

29

2013-2014

33,5 : 24,5

Єременко Андрій

16.

Збірна Європи

66

2011-2013

75,5 : 56,5

Єременко Андрій

17.

Румунія

38

2011-2013

42 : 34

Єременко Андрій

 

Участь команди України у міжнародних змаганнях 2013-2018

 

№п/п

Турнір

Період

Кількість команд

Кільк. дошок

Капітан команди

Місце

1.

Slav Cup 5

2017-

11

6

Ярошенко Юрій

 

    2.

Slav Cup 4

2013-2015

11

6

Єременко Андрій

5

3.

V Danube Cup

(2 команди)

2016-

12

6

Ярошенко Юрій

Бубир Олександр

 

4.

“Witold Bielecki” Team Tournament-final

2013-2016

9

6

Єременко Андрій

2

5.

“Witold Bielecki” Team Tournament-PR.03

2012-2013

7

6

Єременко Андрій

1

6.

Thor Lovholt Memorial Tournament Final

2013-2015

11

6

Єременко Андрій

1

7.

2nd Thor Lovholt Memorial Tournament sf02

2013-2015

10

6

Єременко Андрій

2

8.

2nd Thor Lovholt Memorial Tournament Final

2015-2017

11

6

Єременко Андрій

1

9.

IV Danube Cup

2012-2015

17

6

Єременко Андрій

3

10.

Esko Nuutilainen Memorial sf3

2017-

10

6

Кошмак Юрій

 

Участь українських заочників у престижних міжнародних турнірах

№п/п

Турнір

Катег-орія

ПочатокЗакінч.

Країна-організатор

Учасники від ФЗШУ

1.

2.

Anton Preinfalk Memorial

BdF 2017

10

б/к-12

2017-

2017-

Словенія

Німеччина

Гончаренко Георгій (Київ)

Бубир Олександр(Кривий Ріг)

Гончаренко Георгій

Суседенко Володимир (Крим)

Шеретюк Оксана (Київ)

Тимко Віктор (Суми)

Бабійчук Володимир (Кам’янець-Подільський)

3.

Silviu Nenciulesky Memorial A

10

2015-2017

Румунія

Подгурський Артур (Одеса)

4.

Belarus-Blue Lakes-4

7

2016-

Білорусь

Руденко Віталій (Слов’янськ)

5.

Nevzat Suer Memorial 2016 AA

9

6

2016-

Туреччина

Гончаренко Георгій

Стронський Віктор (Вінниця)

Галицький Володимир (Київ)

6.

800 А.О.Р.

6

3

2016-2018

2016-2018

Іспанія

Суседенко Володимир (Крим)

Галицький Володимир (Київ)

7.

BdF 2016

9

8

6

5

5

К

К

2016-

Німеччина

Гороховський Борис (Запоріжжя)

Ліфанов Василь (Лозова)

Воронін Олександр(Київ)

Анохін Юрій (Луганськ)

Ярошенко Юрій (Київ)

Баранюк Андрій (Київ)

Левандовська Віра (Харків)

8.

RCCA-Gold 2012

11

2012-2015

Росія

Гончаренко Георгій (Київ)

9.

MT-Bielecki/Top

16

12

2012-2015

Польща

Папенін Микола (Крим)

Бубир Олександр (Кривий Ріг)

10.

Ramon Crusi Memorial Rial B

7

2014-2016

Іспанія

Бозявкін Анатолій (Маріуполь)

11.

45 Years Slovak CCA Silver

10

2013-2014

Словаччина

Гончаренко Георгій (Київ)

12.

Memorial Henri Pinson – 1M2

5

2012-2014

Франція

Воронін Олександр (Київ)

13.

Dick van Geet Memorial

6

2014-2016

Нідерланди

Суседенко Володимир (Крим)

14.

Walter Muir Memorial “B”

7

2011-2013

США

Ярошенко Юрій (Київ)

15.

Memorial Sylivan Zinser

7

2014-2016

Франція

Стронський Віктор (Київ)

Андрющенко Микола (Крим)

16.

Gedeminus Salmins Memorial

6

2014-2017

Латвія

Стронський Віктор (Вінниця)

17.

Jaroslav Hubl Memorial

14

2012-2015

Чехія

Бубир Сергій(Кривий Ріг)

18.

I Magistral AEAC

13

2015-2017

Іспанія

Папенін Микола (Крим)

19.

MT-Flores

10

7

1

2018-

Іспанія

Георгій Гончаренко

Юрій Анохін (Луганськ)

Москаленко Едуард (Київ)

20.

WCCF 6th Invitation

2

2018-

Уельс

Дехтярьов Сергій (Херсон)

21.

LKSF-25

6

10

2018-

Латвія

Касьян Олександр (Шепетівка)

Гончаренко Георгій (Київ)

22.

BdF 2018

12-

-

б/к

2018-

Німеччина

Бубир Олександр (Кривий Ріг)

Гончаренко Георгій (Київ)

Стронський Віктор (Вінниця)

Ханас Валерій (Львів)

Галицький Володимир (Київ)

Онопрійчук Володимир (Житомир)

Щербов Георгій (Полтава)

Пузанов Василь (Запоріжжя)

Ткаченко Юлія (Черкаси)

Григорян Давид (Нікополь)

Шеїн Олександр (Кривий Ріг)

23.

A.E.A.C.

8

1

А

2018-

Іспанія

Анохін Юрій (Луганськ)

Москаленко Едуард (Київ)

Сазонов Микола (Київ)

24.

Australian Candidate Masters 2017

L

2017-

Австралія

Захаров Олег (Рівне)

Цираковський Сергій (Нікополь)

25.

Lithuanian Independence 100 years

9

2018-

Литва

Гончаренко Георгій (Київ)