Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Заочні змагання в 2009 році
Написав Ярошенко Юрій   
Четвер, 05 лютого 2009, 23:02

Рада та Виконком Федерації заочних шахів України затвердили календарний план основних заочних змагань на 2009 рік, умови участі в цих змаганнях, а також склад організаційного турнірного комітету по проведенню змагань у цьому році. До складу оргкомітету ввійшли Президент ФЗШУ Баранюк Андрій Іванович (м. Київ), голова комісії по проведенню змагань електронною поштою Андрющенко Микола Миколайович (м. Севастополь), судді національної категорії Матушкіна Л.Б., (Дніпропетровськ), Тимошенко А.Г. (Київ), а також Гончаренко Г.С., Філіпович А.А., Шеретюк А.І., Ярошенко Ю. Т. (всі м. Київ).

Згідно календарного плану в 2009 році стартують новий цикл змагань особистого чемпіонату України (червень),  а також фінал 8 Кубка України (електронною поштою - листопад) і відбіркові змагання до наступного Кубка України (жовтень-грудень) кваліфікаційні турніри електронною поштою (на протязі року). Заочники України будуть мати можливість стартувати і в значній кількості міжнародних змагань. Турніри нового циклу чемпіонату України (фіналу 23-го, півфіналів 24-го, 1/4 фіналу 25-го, 1/8 фіналу 26-го та 1/16 фіналів 27-го) будуть проходити згідно Положення про проведення чемпіонатів України з заочних шахів, затвердженого Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту 27.01.2009 р.


Керівництво проведенням змагань здійснюється департаментом фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту  і  Федерацією заочних шахів України.

Змагання проводяться за міжнародними Правилами гри в шахи за листуванням. Ходи в партії пересилаються за допомогою звичайного поштового зв’язку, електронною поштою або шаховий сервер через мережу Інтернет.

Фінал 23-го чемпіонату (15 учасників) формується з:
а) призерів (1-3 місця) фіналу 22-го чемпіонату України з шахів за листуванням;
б) призерів (1-2 місця) півфіналів 23-го чемпіонату України з шахів за листуванням;
в) майстрів спорту України з рейтингом більшим за 2450.
Вакантні місця заповнюються за рішенням  Президії ФЗШУ.

Переможець 23-го чемпіонату України отримує право участі  в півфіналі чемпіонату   світу. 1-3 призери 23-го чемпіонату  України отримують право участі в фіналі наступного чемпіонату України з заочних шахів.

До участі в півфіналах 24-го чемпіонату України (підгрупи по 13-15 учасників) допускаються:
а) учасники фіналу 22-го чемпіонату України;
б) учасники півфіналів 23-го чемпіонату України, які набрали не менше 60% можливих очок;
в) по 3 переможці 1/4 фіналів 24-го чемпіонату України;
г) по 2 переможці чемпіонатів областей, де була встановлена норма кандидата в майстри спорту;
д) заочники з національним або міжнародним рейтингом більшим за 2200.
Турнірний внесок для участі в фіналі – 75 грн., півфіналах – 60 грн.

До участі в 1/4 фіналу 25-го чемпіонату України (підгрупи по 13-15 учасників) допускаються:
а) учасники півфіналів 23-го чемпіонату України;
б) учасники 1/4 фіналу 24-го чемпіонату України , які набрали не менше 60% можливих очок;
в) по 2 переможці 1/8 фіналу 25-го чемпіонату України;
г) по 2 переможці чемпіонатів областей, де не була встановлена норма кандидата в майстри спорту;
д) заочники з національним або міжнародним рейтингом більшим за 2050.

У 1/8 фіналу 26 чемпіонату України (підгрупи по 11-15 учасників) допускаються шахісти першого розряду.  У 1/16 фіналу 27 чемпіонату України (підгрупи по 7-13 учасників) допускаються шахісти другого,  третього розряду і без спортивних розрядів. У наступний етап змагань виходять по два переможці з кожної підгрупи, вакантні місця заповнюються за рішенням  ФЗШУ.  Турнірний внесок для участі в ? фіналу – 40 грн., 1/8 , 1/16 фіналу – 30 грн.

Строк подачі заявок на участь в цих турнірах – до 1 травня 2009 року. Старт турнірів планується 1.06.2009 р. Заявки на участь в цих змаганнях подаються на адресу голови турнірного комітету (Баранюк А.І. – 03146  м. Київ -146,  а/с 41, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). В заяві необхідно вказати прізвище, ім'я та по батькові; день, місяць і рік народження; спортивний розряд, в якому турнірі та яким видом зв’язку (звичайною чи електронною поштою) бажає грати автор заяви; повну поштову адресу, при наявності –електронну адресу, номери телефонів для оперативного зв’язку.

Чемпіонати областей України – турніри, в яких беруть участь тільки заочники, що проживають на території однієї області, проводяться легалізованими обласними осередками ФЗШУ і можуть отримати статус ? фіналів чемпіонату України у випадку встановлення в турнірі норми кандидата в майстри спорту, або 1/8 чемпіонату України, якщо склад учасників не дозволяє встановити таку норму. Для отримання такого статусу обласна федерація заочних шахів повинна повідомити турнірний комітет ФЗШУ про свій намір проводити чемпіонат області до 1 квітня 2009 р.

У турнірах чемпіонату України основний спосіб пересилання ходів – звичайною поштою. Але згідно  правил, у всіх поштових турнірах за обопільною згодою партнерів і з відома судді ходи можуть передаватися і електронною поштою через мережу Інтернет. При наявності достатньої кількості заявок будуть формуватись і турніри для гри виключно електронною поштою.

Протягом року ФЗШУ організовує і  турніри, в яких пересилання ходів дозволяється тільки електронною поштою та мають кваліфікаційне значення.
Детальніше про такі турніри дивіться інформацію на нашому сайті - Положенні про проведення кваліфікаційних турнірів ФЗШУ. У листопаді – грудні 2009 року планується старт нового циклу змагань на Кубок України (електронною поштою). Умови участі у цих турнірах  будуть затверджені і оприлюднені в серпні 2009 року.

Звертаємо увагу всіх учасників і організаторів турнірів, що всі учасники турнірів, які проводяться під егідою ФЗШУ, повинні бути членами ФЗШУ та не мати заборгованості по членських та турнірних внесках за попередні роки. Розмір вступного внеску (10 грн.) і річного членського внеску (10 грн.) на 2009 рік залишаються незмінними. Вирішено не збільшувати розмір щорічних членських внесків, незважаючи на те, що встановлена сума  не перекриває наших фактичних витрат. У той же час ми просимо тих наших членів, хто має на це матеріальну можливість, разом з обов’язковим членським внеском  робити і  невеликі  добровільні внески для погашення боргу перед ІКЧФ.

Всі внески (членські, турнірні, добровільні) всіх турнірів, що проводяться під егідою ФЗШУ повинні вноситись на банківський рахунок ФЗШУ.

р/р 26005055014121 у  Філії АКБ "ІМЕКСБАНК"у м.Києві; МФО 300766 ; інд.код 26395770

 Прохання не забувати вказувати призначення платежу – членські внески, турнірні внески або добровільні внески.

Організатори регіональних турнірів, які є юридичними особами і мають рахунок в банку, можуть направляти турнірні внески учасників цих турнірів на свій банківський рахунок. 25 % від суми турнірних внесків організатори цих турнірів повинні перераховувати на рахунок ФЗШУ. Організатори регіональних турнірів, які не є юридичними особами і не мають рахунку в банку, повинні направляти турнірні внески учасників цих турнірів на банківський рахунок ФЗШУ. Не менше 75% від суми турнірних внесків, які ФЗШУ отримає від учасників такого регіонального турніру, буде витрачено (згідно окремого кошторису, узгодженого з організаторами) на компенсацію витрат організаторів і суддів цього турніру.

 Заочники України в 2009 році будуть мати можливість стартувати і в різних  міжнародних змаганнях. Це і кваліфікаційні турніри різного класу (відкритий, вищий, клас майстрів), і турніри особистої першості Європи та світу. Участь у цих турнірах – за рекомендацією ФЗШУ. Гра у міжнародних турнірах, як правило, проходить на вебсервері ІКЧФ, хоч ще зберігаються і турніри за звичайним листуванням.
Заявки для участі в міжнародних турнірах подаються на адресу делегата ІКЧФ від ФЗШУ Єременко А.В.  (Єременко Андрій Вікторович, пл.1-го Травня 1 кв.48, м.Харків-23, 61023,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) з копією ФЗШУ ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ). Стартують такі міжнародні турніри протягом всього року, по мірі надходження заявок в міжнародну федерацію.

В 2009 році ФЗШУ планує і організацію міжнародних меморіальних турнірів, в яких буде норма як міжнародного майстра, так і міжнародного гросмейстера, а також ряду міжнародних товариських матчів з шахістами-заочниками різних країн. Слідкуйте за новинами на сайті ФЗШУ.

Шановні шахові друзі! Нове керівництво ФЗШУ, турнірний комітет обіцяє покінчити з ганебною практикою останніх років, коли турніри кидали напризволяще, не доводили до кінця, не підводили підсумків турнірів, не нагороджували переможців. Ми обіцяємо чесну, прозору гру, об’єктивне суддівство, широку інформацію про хід   турнірів.  Разом відновимо добру славу чемпіонатів України!