Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Перший сезон чемпіонату серед регіонів
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Середа, 03 січня 2018, 20:40

Розпочалися командні змагання, що гучно об’явлені Федерацією заочних шахів Уельсу WCCF, як чемпіонат серед регіонів – States and Regions Correspondence Chess Championship.
25 команд зі своїх регіонів репрезентують США, Англія, Уельс, Німеччина, Україна, Австрія, Австралія, Словенія, Панама, Португалія, Мексика, Литва.
У складах команд 1 гросмейстер, 6 SIM, 12 IM, 16 CCM/LGM, 16 CCE.
Змагання цікаве тим, що воно організоване за системою Хаттона (Hutton pairing system) і це дозволяє залучити значну кількість команд без обтяження великою кількістю партій. Мабуть, вперше у турнірній практиці ICCF у повній мірі впроваджується трьохблокова система контролю часу The Triple Block Time Control System, або скорочено «TriBi». Турнір розрахований на 350 днів, використання часу за цією системою позначається як 50/75/1. Кожному гравцю надається початкові 75 днів з додаванням часу по 1 дню за кожний з перших 50-ти ходів. Якщо показання годинника досягне «0», то гравцю автоматично зараховується поразка, навіть якщо у блоці з накопиченням часу більше , ніж «0». Присудження партій не передбачається. Повний текст про The Triple Block Time Control System англійською – у додатку, а адаптований переклад українською цієї новації ICCF поки готується ФЗШУ.
Україна представлена чотирма командами. У першому дивізіоні States and Regions CCC 2017 Division One гратимуть:
«Україна-Південь» (Soutern Ukrainе) - Володимир Мащенко, Леонтій Корж (обдва – Дніпро), Едуард Москаленко і Андрій Баранюк (обидва Київ), Сергій Дегтярьов (Херсон), Ткаченко Юлія Черкаси), Василь Пузанов (Запоріжжя, капітан команди), Юрій Рец (Жовті Води);
«Україна – Захід» (West Ukraine) - Михайло Беглий (Мукачеве), Олег Захаров (Рівне), Валерій Ханас, Микола Єнкало, Юрій Ярмолюк, Ігор Кочан, Галина Лоїк, Роман Тютюнник (всі Львів). Капітан команди Роман Тютюнник;
«Донбас» (Donbas) : Юрій Анохін (Луганськ), Віталій Руденко (Слов’янськ), Сергій Коршунов (Авдіївка), Леонід Чайка (Харків), Валерій Ліскевич (Довжанськ), Олександр Бронніков (Антрацит), Іван Малічев (Донецьк), Андрій Новіков (Краматорськ).
У другому дивізіоні States and Regions CCC 2017 Division Two виступатиме команда «Поділля» (Podіllia) у складі: Володимира Онопрійчука (Житомир), Ігоря Ткаченка (Черкаси), Володимира Бабійчука (Кам’янець-Подільський), Анатолія Спіріна, Віктора Гудка, Ігоря Ільїна, Артура Роєнка, Вероніки Татарської (всі з Вінниці). Капітан команди Віктор Гудок.
Формуванням команд займалися капітани і вони вирішили підсилити свої склади залученням декількох гравців з інших регіонів, зокрема , з центру України – Києва, Харкова, Черкас. Заборони цьому немає, аби був результат!
У першому сезоні 2018 року дивізіони складені з команд з урахуванням рейтингу гравців. У перший дивізіон ввійшли 9 команд, з них три – з України. У другому дивізіоні також 9 команд, у тому числі наше «Поділля». У третьому – 7 команд.
За підсумками першого сезону 2017-2018 років по дві кращі команди з другого і третього дивізіонів переходять відповідно у перший і другий дивізіон. Команди, які посядуть два останніх місця у першому і другому дивізіонах чекає пониження в класі з переходом на наступний сезон, відповідно, у другий і третій дивізіон. Нові команди будуть починати грати з третього, а можливо, і четвертого дивізіонів, якщо у майбутньому кількість команд значно збільшиться. Якщо на наступний сезон у команді буде замінено більше 4-х гравців, то вона вважатиметься новою.
Членам команди-переможниці у кожному дивізіоні будуть видаватися свідоцтва.
Всім нашим командам цілком по силам боротися за перемогу у своїх дивізіонах. Подивимось, чи приживеться цей незвичний формат організації заочних змагань, а поки чекаємо перемог від наших команд!

ICCF Rules 2018 .