Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Запрошення у турніри першої ліги 31-го чемпіонату України
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Субота, 09 грудня 2017, 09:06

Оголошується прийом заявок у турніри першої ліги 31-го чемпіонату України. Заявки направляти Галицькому Володимиру Володимировичу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ярошенку Юрію Трохимовичу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 5 січня 2018 року. Змагання стартують 15 січня 2018 року. Турнірний внесок 100 грн перераховується на розрахунковий рахунок ФЗШУ.
З відбіркових турнірів першої ліги до фіналу 31-го чемпіонату України буде відібрано 6 шахістів. Турнірні групи будуть сформовані в залежності від кількості поданих заявок. Один шахіст може подавати декілька заявок.
Положення про змагання 

«З А Т В Е Р Д Ж У Ю»
Президент федерації
заочних шахів України
_________Ю.Б.Кошмак
9 листопада 2017 року

                                               ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відбірних змагань (Перша ліга - UKR/C31/FL та відбірні турніри - UKR/pr) чемпіонату України із заочних шахів .
1.Мета змагань
Змагання проводяться з метою відбору шахістів для участі у фіналі першості України зі заочних шахів
2.Керівництво проведенням змагань
Керівництво відбірними змаганнями здійснюється ФЗШУ.
Відповідальність за підготовку змагань та їх безпосереднє проведення покладається на оргкомітет та головні суддівські колегії, які призначаються Виконкомом ФЗШУ.
3.Умови проведення змагань
3.1. Змагання проводяться за коловою системою при 11 учасниках і більше у відповідності з Правилами гри в заочні шахи ICCF та ФЗШУ.
3.2. Ходи в партіях пересилаються через шаховий сервер ICCF
4. Строки проведення змагань
Прийом заявок у турніри 1 ліги з відбором до фіналу 31-ї першості України до 01.01.2018., старт турнірів – 15.01.18 р., фініш – 15.11.2019 р. Турніри 1 ліги стартують 1 раз на рік.
Старт наступних турнірів 1 ліги з відбором до фіналу 32-ї першості України - 15.01. 2019 р.
Прийом заявок у відбірні турніри до 1-х ліг першості України – на протязі року, старт по мірі комплектування.
5. Вимоги до учасників змагань
До участі у турнірах 1 ліги 31-ї першості України допускаються:
а) учасники попередніх фіналів першості України, що набрали не менше 25% можливих очок.
б) учасники турнірів 1 ліги, що набрали у цих турнірах не менше 50 % можливих очок.
в) по 3 переможці відбірних турнірів до 1 ліги.
д) заочники з національним рейтингом більшим за 2150;
Право на участь у фіналі 31-ї першості України отримують 6 переможців турнірів 1 ліги. В залежності від кількості турнірів таке право отримують або тільки переможці, або і призери турнірів. Остаточне визначення вихідних місць – після закінчення строку прийому заявок.
До участі у відбірних турнірах першості України допускаються шахісти, що є членами ФЗШУ та мають можливість грати через мережу Інтернет. Шахісти, що вперше стартують у заочних змаганнях, отримують стартовий рейтинг 1800.
Нумерація відбірний турнірів не прив’язується до конкретного циклу чемпіонату України.
6.Умови підведення підсумків
Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
- за кількістю перемог (правило Баумбаха);
- за системою коефіцієнтів;
- за результатом особистої зустрічі.
7.Нагородження
Призери Першої та Другої ліг нагороджуються Дипломами ФЗШУ.
8.Умови прийому
ФЗШУ несе витрати по організації та проведенню змагань за рахунок турнірних внесків учасників змагань та добровільних спонсорських надходжень від фізичних і юридичних осіб.
Турнірний внесок за учать у турнірах 100 грн.
Внески за участь у змаганнях надсилати на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України: Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770
Обов’язково вказувати від кого зроблений платіж та його призначення (турнірні внески, вступні внески, членські внески, добровільні внески).
Учасник повинен бути членом ФЗШУ та не мати заборгованості по сплаті річних членських внесків. Включення у турніри відбувається тільки після оплати турнірного внеску.
Включення у турніри відбувається по рейтингу ФЗШУ. При відсутності рейтингу ФЗШУ, рейтинг ІКЧФ, ФІДЕ та ФШУ може бути прийнятий до уваги за рішенням організаційного комітету.

7.Порядок і термін подання заявок.
7.1. Заявки на участь у змаганнях подаються на адресу відповідального за проведення внутрішньо українських турнірів на сервері ІКЧФ Галицькому Володимиру Володимировичу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та відповідальному секретарю ФЗШУ Ярошенку Юрію Трохимовичу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
7.2. Форма заяви: прізвище, ім'я та по-батькові; день, місяць і рік народження; звання чи спортивний розряд, назва турніру для участі в якому подається заявка та обґрунтування для включення в турнір відповідної ліги; ID ICCF; адреса електронної пошти; повна поштова адреса; номер телефону (стаціонарного та мобільного при наявності).