Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Старт матчу Канада-Україна
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 13 листопада 2017, 18:43

Як повідомлялось, ініціатором товариського матчу Canada-Ukraine (Bohatirchuk-125) виступила ФЗШУ. Канадська асоціація заочних шахів Canadian Correspondence Chess Association змогла виставити тільки 20 дошок. Відповідно до пропозиції з Канади наш капітан Андрій Єременко з Харкова підібрав по рейтингу, розставив по дошкам наших гравців і узгодив склад з суперниками. Як бачимо, майже на всіх дошках рейтингова перевага українських шахістів. Нашу команду очолює срібний призер 25-го чемпіонату України Олег Зеленюк з Кривого Рогу.
З 40 гравців, що беруть участь у цьому матчі, титулована тільки киянка Тетяна Вороніна. Вона нещодавно виконала другий кваліфікаційний норматив LIM і чекає присвоєння титулу на черговому конгресі ICCF.
Турнірний організатор Володимир Галицький з Києва. Система автоматичного призначення суддів, що запроваджена ICCF, визначила турнірним директором (суддею) матчу міжнародного арбітра ICCF Shakel Corky (США).
Це другий товариський матч між командами України і Канади. У 2003-2004 роках відбувся перший матч, що закінчився переконливою перемогою наших шахістів 24:8.
Цей матч присвячується 125-й річниці з дня народження видатного українського і канадського шахіста Федора Богатирчука.
Стимули для гравців нашої команди традиційні: ФЗШУ нагородить грамотою шахіста, який здобуде першу перемогу, зафіксує командну перемогу, а також гравців, що здобудуть по дві перемоги на своїх дошках.
Всім спортивної удачі!