Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

70-й Конгрес міжнародної федерації заочних шахів
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Середа, 13 вересня 2017, 21:59

З моменту заснування у Берліні у 1928 році Міжнародного Союзу гри в шахи за листуванням вищий керівний орган – Конгрес - зібрався у 70-й раз.

Цього разу делегатів Конгресу ІКЧФ гостинно приймала Болгарська федерація заочних шахів у курортному місті Албена. На розгляд делегатів від 56 країн світу було внесено 34 пропозиції, заслухані звіти фінансового директора, турнірного і кваліфікаційного комісарів, директорів зон ІКЧФ. Протокол прийнятих рішень за місяць з’явиться на сайті ICCF.

ФЗШУ на конгресі була представлена делегатами Юрієм Кошмаком, Андрієм Шеретюком, Вадимом Косолаповим. Як завжди, делегація ФЗШУ їде з Албени не з пустими руками – титули гросмейстерів присвоєні Тетяні Мойсеєнко і Івану Терелі, міжнародного майстра – Юрію Кошмаку. На жаль, з технічних причин відповідальні особи ICCF не встигли підготувати сертифікати і золоті медалі за перемогу команди України у 2-му Меморіалі Льовхольта. Прийдеться чекати далі. Прийнята до лав ICCF Індонезія, виключений Туніс через трирічну заборгованість по сплаті внесків.

Внесені деякі зміни до правил гри на сервері ICCF (Playing Rules), турнірних правил (ICCF Tournament Rnles), зокрема: фіксації поразки при неподанні аналізу для присудження результату партії; присудження результату при вибутті учасника; розширення можливостей оплати по прямому входу (Direct Entry) на сервері ICCF.

Жваве обговорення викликала пропозиція застосування 7-ми фігурних ендшпільних таблиць університету ім.Ломоносова замість 6-ти фігурних Налімова, що встановлені Правилами ICCF зараз. Пропозиція була відхилена через те, що ресурс знаходиться в одних руках (монополія) і в разі відмови обслуговувати сервер ICCF з тих чи інших причин може виникнути хаос у визначенні результатів.
Не пройшла також пропозиція інтегрувати шахи 960 до звичайних при обрахунку рейтингів і встановленні кваліфікаційних норм. Як на мене – це питання часу і в майбутньому злиття таки відбудеться.

Делегати не дійшли згоди про місце проведення наступного конгресу. Йшли розмови про Йоганесбург (Південно-Африканська Республіка) і Оксфорд (Англія).

За традицією відбувся бліц-турнір серед учасників Конгресу, а також товариський матч між збірними ICCF і місцевою командою. Товариський матч на 12 дошках завершився бойовою нічиєю – 6:6, причому внесок наших трьох збірників ICCF становив 2,5 очка (дві перемоги і нічия Вадима Косолапова).

Досягнуті попередні домовленості про організацію товариських матчів з командами США, Болгарії і Румунії.

Національний делегат від Італії Giannі Mastrojeni подарував ФЗШУ прекрасно оформлену 352-сторінкову книгу про заочні шахи - щорічник Yearbook 2017. Приємно побачити на глянці турнірні таблиці з прапором України, посилання в коментованих партіях на знайомі прізвища наших заочників.

  

   

   

   

На фото
1. Делегація ФЗШУ.
2. Делегація ФЗШУ за роботою.
3. Знайомство з чемпіоном світу Леонардо Любічичем.
4. На цей раз Фріц Баумбах витримав натиск.
5. Перед початком бліц-турніру Андрій Шеретюк збирався побити двох чемпіонів світу.
6. Президент ICCF Ерік Руш зацікавився пропозицією ФЗШУ.