Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Вітання президенту
Написав Administrator   
Субота, 12 серпня 2017, 18:52

Наприкінці жаркого липня сервер ICCF повідомив про успіх ще одного українського шахіста та про присвоєння звання міжнародного майстра ICCF Кошмаку Юрію Борисовичу .
Українські шахісти все частіше почали виконувати нормативи для присвоєння міжнародних звань ICCF. І хоча ситуація у країні та життеві негаразди постійно вносять в наше життя не тільки комерційні та економічні корективи наші люди не втрачають надій на краще життя в майбутньому і продовжують грати у наші улюблені шахи, у шахи за листуванням( не тільки гра на сервері ICCF). У нормальної людини у житті крім роботи та сім’ї повинно бути ще щось..

Останнім часом багато чую оповідань і байок, як стало важко грати, у всіх потужні комп'ютери і супер програми і що незабаром заочні шахи помруть. Немає мовляв сенсу грати там де неможливо просто вигравати шахові партії. Як би не розвивалися шахи за листуванням далі, цей приклад говорить лише про одне. І в ціх шахах кінця не має, наполегливі та відчайдушні, талановиті, творчі та везучі, ті хто мають вдачу та бажання і розумно використовують вільний час, бійці по натурі, завжди добиваються своєї цілі. Ми бачили президентів різного гатунку, балакунів та мрійників, бюрократів та "гумористів", але у шахістів є ще один важливий критерій оцінки людини, це його шахові партії. Турнірні вдачі у всіх на виду, виконання норм і присвоєння міжнародних відзнак завжди радують нормальних людей. Кожен шахіст розуміє, що потрібно зробити щоб добитися успіху, всі завжди у рівних умовах. Усі розпочинають однаково, але не до усіх приходить успіх.

Першу норму міжнародного майстра ICCF було виконано у відбірковому турнірі 39-ої першості світу WC39/pr06 у квітні минулого року. Вісім перемог при чотирьох нічіїх, без поразок у турнірі 3-ої категорії перше місце та перевиконання норми на півтора очка і перша норма IM ICCF подолана. Турнір тривав майже рік і наш шахіст виборов право грати у півфіналі чемпіонату світу який ніяк не розпочнеться і тому йому вже довелося зосередитися на других турнірах. Напів-фінал 20 кубку світу ICCF World Cup 20 sf03 ,5 категорія , три перемоги 11 нічіїх, 5 місце, але до норми забракувало  пів-очка, миролюбивість чи боязнь програти зробили свою справу, але прийшли і розуміння, що треба робити далі. Зазначу, якщо шахіст розпочинає з початковим  рейтингом то йому треба грати у всіх відбіроквих змаганнях на рівні з усіма і щоб потрапити у наступне коло змагань треба перемагати в турнирі. Немає ні для кого ніяких поблажок, треба вигравати турніри щоб грати у кращіх по рейтингу змаганнях, це незмінне правило міжнародної федерації ICCF.
1 вересня 2016 року стартував ICCF Olympiad 21 Preliminaries - Section 04 Board 3  3-я дошка, турнір 7-ої категорії, 4 перемоги та 4 нічії одна партія ще грається і до другої норми міжнародного майстра ICCF додано виконання першої норми SIM ICCF! При вдалий грі Юрій Борисович має шанси виграти і останню партію і виконати ще одну норму GM ICCF, мені важко згадати кому з наших шахістів підкорялася ця норма у турнірі 7-ої категорії, це дуже  важко виграти 5 партій з 9 не програвши  жодної у  командному відбірковому турнірі такого рангу.  Юрій вніс у командну скарбничку найбільше очок і хоча командний турнір ще триває його виступ можна назвати дуже вдалим для нашої збірної яка змагається за вихід у фінальну частину 21-ої шахової Олімпіади.

А між цим, можна  ще пригадати вдалий виступ на першій дошці у командному турнірі 19. Ukraine Team Championship Board 1  три перемоги без поразок , 1-2 місце, та вдалий виступ у півфіналі першості Европи European Server Championship 2014 Semi-Final 14 , турнір 5 категорії, 2 місце і вихід до турніру кандидатів. Наш президент не став гаяти часу даром і почав штурмувати висоти у шахах 960 дійшовши до фінального турніру 3rd Chess 960  World Cup FinaWorld Cup Final , де має  непогані шанси на призове місце. Неможливо описати всі досягнення та успіхи у короткій замітці, але вони були і сподіваюсь будуть і надалі!

Лише 4 роки гри 109 партій на сервері рейтинг 2451. Не кожен може досягти за такий короткий час таких успіхів при цьому витрачачи багато часу на проведення організаційної роботи на чолі федерації шахів країни. Останні десять років розвитку федерації показали, що все що зроблено було зроблено недарма. Треба подякувати долі що вона привела до нас Юрія Борисовича Кошмака справжнього шахіста та президента федерації. Від усіх членів федерації дякую Юрію Борисовичу за ту роботу яку він робить на благо нашої федерації.

Хочу висловити загальну думку,  це дуже гарно, що у нас є тепер лідер з якого можна в першу чергу брати приклад!

Здоров’я та вдачі, натхнення і не зупинятися на досягнутому.