Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

РЕЙТИНГ-ЛИСТ ФЗШУ 2017
Написав Відповідальний секретар ФЗШУ Ярошенко Ю.Т.   
Четвер, 10 серпня 2017, 16:44

30 найсильніших шахістів-заочників України згідно рейтингу ФЗШУ станом на  1.08.2017 (члени федерації, що мають фіксований рейтинг та брали участь у змаганнях 2012-2017 роках).

 
 
 

№ п/п

Прізвище, ім'я

Область

Звання/Розр

ІК на 01.08.

2017р

Зіграно партій

Рік ост. партії


1

Лепіхов Олексій

Запорізька

GM ICCF

2632

264

2014

2

Бубир Олександр

Дніпропетровська

GM ICCF

2576

257

2016

3

Бубир Сергій

Дніпропетровська

GM ICCF

2576

144

2016

4

Тереля Іван

Закарпатська

GM ICCF /МСУ

2535

90

2015

5

Немченко Валерій

Дніпропетровська

IM ICCF/КМСУ

2526

257

2017

6

Гончаренко Георгій

м.Київ

SM ICCF

2490

507

2017

7

Папенін Микола

АР Крим

GM ICCF/IM FI

2488

317

2017

8

Подгурський Артур

Одеська

IM ICCF

2484

48

2017

9

Суседенко Володимир

АР Крим

КМСУ

2472

257

2017

10

Суходольський Олекс-р

Дніпропетровська

SM ICCF/ МСУ

2469

263

2015

11

Бойчук Тарас

Івано-Франківська

МСУ

2461

110

2016

12

Фельтін Леонід

м.Київ

IM ICCF /МСУ

2458

252

2016

13

Бозявкін Анатолій

Донецька

IM ICCF/КМСУ

2444

122

2017

14

Лакудас  Андрій

м.Київ

КМСУ

2444

113

2017

15

Стронський Віктор

Вінницька

CCMICCF/МСУ

2433

149

2015

16

Кузнєцов Сергій

Дніпропетровська

SM ICCF

2446

243

2015

17

Єременко Андрій

Харківська

SM ICCF

2422

268

2015

18

Шеретюк Андрій

м.Київ

SM ICCF/ МСУ

2426

288

2015

19

Бабійчук Володимир

Хмельницька

КМСУ

2437

570

2017

20

Бєглий Михайло

Закарпатська

IM ICCF /МСУ

2420

216

2017

21

Воронін Олександр

м.Київ

ССМ ІКЧ/МСУ

2418

347

2016

22

Овчаренко Валерій

Кіровоградська

МСУ

2418

179

2012

23

Чайка Іван

Дніпропетровська

IM ICCF/ МСУ

2416

233

2015

24

Герасімчук Володимир

м.Київ

IM ICCF /МСУ

2392

119

2014

25

Анохін Юрій

Луганська

ССЕ ІКЧФ

2390

324

2017

26

Тимко Віктор

м.Київ

МСУ

2384

157

2016

27

Ярошенко Юрій

м.Київ

IM ICCF/ МСУ

2383

237

2017

28

Галицький Володимир

м.Київ

КМСУ

2401

115

2015

29

Єгоров Віктор

Донецька

КМСУ

2372

135

2013

30

Авескулов Валерій

Харківська

MG/ГС ФШУ

2371

42

2017


Повний Рейтинг-лист членів ФЗШУ на 01.08.17(шахісти, що брали участь у змаганнях 2012-2017 рр.)

Інд код ФЗШУ

ПІБ

Тип рейтингу

Кільк парт

Рік ост партії

ІК 01.08.17

Обраховані турніри  15.01.16-01.08.17

21090

Авескулов Валерій Дмитрович

 

42

2017

2371

ESP-UKR 2015 EU/TC9/final  UKR/TC19 B1 ITA - UKR 2016

1001

Авчиніков Віктор Васильович

не фіксов.

13

2016

2350

ITA - UKR 2016 MT-Saenko/B

1181

Акопов Андрій Михайлович

умовний

0

2017

1800

 

13001

Анохін Юрій Анатолійович

 

324

2017

2390

UKR/C26/final UKR/TC19 B2 UKR/C27/final

18043

Антонець Юрій Васильович

умовний

0

2014

1800

 

23001

Бабійчук Володимир Михайлович

 

570

2017

2427

 UKR/C28/FL1 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 MT-Saenko/В UKRCup8Рfin UKR/C29/FL2 SWE-UKR 2017 UKR/C27/final UKRCup9Рfin

1010

Баранюк Андрій Іванович

 

320

2017

2197

UKR/C28/FL1 UKR-USA 2015 NED-UKR 2015 ITA - UKR 2016 MT-Saenko/В GER-UKR 2014 IND-UKR 2015 UKR/TC19 B4

7002

Беглий Михайло Миколайович

 

216

2017

2420

GER-UKR 2014 EU/TC10/sf2 UKR/C27/final

5127

Бозявкін Анатолій Леонідович

 

122

2017

2444

Danube/5 Доска 3

9003

Бойчук Тарас Романович

 

110

2016

2461

EU/TC9/final

1149

Болобан Олексій Вікторович

 

102

2013

2352

 

2032

Большунов Євгеній Володимирович

не фіксов

14

2013

2081

 

17002

Бондар Володимир Миколайович

 

158

2012

2310

 

13006

Бронніков Олександр Володимирович

 

170

2017

2189

ESP-UKR 2015 NED-UKR 2015 SWE-UKR 2017

4006

Бубир Олександр Миколайович

 

257

2016

2576

UKR-USA 2015 IND-UKR 2015  ESP-UKR 2015 EU/TC10/sf2 GER-UKR 2014

4007

Бубир Сергій  Олександрович

 

144

2016

2576

EU/TC9/final

17049

Бурлига Михайло Борисович

умовний ФШУ

10

2016

1900

UKR/pr03

9006

Ваньчак Ігор Андрійович

 

235

2016

2116

UKR/C28/FL2 MT-Saenko/В

22030

Васильєв Михайло Євгенович

умовний ФШУ

0

2013

2121

 

1158

Васильєв Юрій Олегович

 

46

2016

2334

ESP-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016

1170

Внуков Андрій Володимирович

не фіксов.

12

2016

1866

UKR/pr03

29002

Волков Дмитро Сергійович

не фіксов.

28

2013

1936

 

9061

Волков Микола Олександрович

умовний

0

2016

1800

 

14086

Воловець Тарас

не фіксов.

18

2014

1987

 

4009

Волошин Сергiй Леонидович

умовний

0

2015

1800

 

1025

Воронін Олександр Сергійович

 

347

2016

2418

UKR/C26/final UKR-USA 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 EU/TC10/sf2 MT-Saenko/A

1174

Вороніна Тетяна

 

38

2016

2234

UKR/pr04 NED-UKR 2015  UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 UKR/C29/FL1  CCO/L10/Final

1026

Воропай Олександр Євгенович

 

323

2016

2018

UKRCup9Рsf4 UKRCup9Рsf3 UKRCup9Рsf2

2039

Вусатюк Володимир Олександрович

не фіксов.

25

2017

2311

UKR/TC19 B3

9009

Гадзинський Ярослав Юрійович

 

182

2017

2426

UKRCup8Рfin UKRCup9Рsf1 UKRCup9Рsf5Полтава SWE-UKR 2017 ФЧДО-2016/17 UKRCup9Рfin 

1156

Галицький Володимир Володимирович

 

157

2017

2371

ESP-UKR 2015  UKR - AUS 2016  UKR/TC19 B2 UKR/C27/final  Danube/5 Доска 5

18042

Галій Аркадій Станіславович

умовний

0

2013

1800

 

20005

Гарбар Андрій Васильович

 

155

2017

2313

ESP-UKR 2015 MT-Løvholt2/F SWE-UKR 2017 GER-UKR 2014  ITA - UKR 2016

4011

Гах Степан Андрійович

 

277

2017

2214

ФЧДО-2016/17

8009

Генчев Максим  Володимирович

 

167

2015

2295

 

9011

Герасимчук Володимир Григорович

 

119

2014

2392

 

3016

Герус Михайло Іванович

 

50

2016

2142

UKRCup9Рsf4

1161

Гнатовський Микола

не фіксов

26

2015

2136

 

1031

Гончаренко Георгій Семенович

 

507

2017

2490

NED-UKR 2015  UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 EU/TC9/final LTU-UKR 2016 SWE-UKR 2017

7022

Гончаров Олександр

не фіксов.

28

2012

2206

 

4013

Горелик Віталій Сімонович

 

226

2017

1879

ФЧДО-2016/17

24032

Григорьєв Артем Петрович

не фіксов.

18

2012

2128

 
 

Григорьєв Владислав

умовний

10

2015

1800

 

4129

Григорян Давід Коренович

умовний

2

2017

1800

ITA - UKR 2016

1171

Гриньов Валерій

не фіксов.

23

2017

2315

UKR/TC19 B3

1175

Гриньова Маріанна

не фіксов.

13

2017

2027

CCO/L10/Final

1180

Гринюк Василь Васильович

умовний

0

2017

1800

1800

2005

Гудок Віктор Володимирович

 

244

2016

2252

IND-UKR 2015 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 UKR/TC19 B2 UKR/C29/FL2  ITA - UKR 2016 UKR/C28/FL1

1179

Гусєв Юрій Веніамінович

умовний

0

2017

1800

 

1163

Гутовський Микола

 

83

2014

2184

 

7023

Данашевський Василь Михайлович

не фіксов.

12

2012

2239

 

4126

Данилов Іван

умовний ФШУ

8

2016

1984

UKR/pr04

11008

Данчул Владислав Іванович

 

413

2017

1979

UKRCup9Рsf4 UKRCup9Рsf3  UKRCup9Рsf2 UKRCup9Рfin

22002

Дегтярьов Сергій Васильович

 

223

2017

2303

UKR/C28/FL1 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 GER-UKR 2014 UKR/C29/FL1 UKR/TC19 Д3

4125

Демченко Олексій Павлович

 

41

2017

2199

UKR/TC19 B3

4021

Дірявко Юрій Петрович

 

80

2013

2289

 

22029

Долгорученко В’ячеслав Вікторович

умовний

0

2016

1800

 

17046

Долина Юрій Іванович                

 

58

2016

2147

UKRCup9Рsf4

5140

Дорошенко Андрій Анатолійович

 

54

2017

2343

 UKR-USA 2015 UKR/TC19 B1 LTU-UKR 2016 Д6 MT-Løvholt2/F  NED-UKR 2015

8063

Дубовик  Віктор Іванович

 

126

2017

2420

UKRCup8Рfin ITA - UKR 2016 UKRCup9Рsf3 SWE-UKR 2017  UKRCup9Рfin

1167

Дунай Оксана Анатолівна

умовний

6

2012

1800

 

5036

Дупак Микола Гаврилович

 

305

2015

1621

UKRCup9Рsf2

4112

Дупленко Володимир Іванович 

 

193

2013

2283

 

5038

Єгоров Віктор Костянтинович

 

135

2013

2372

 

14085

Єнкало Микола Володимирович

 

64

2017

2307

GER-UKR 2014 UKR/TC19 B1 UKR - AUS 2016

21031

Єременко Андрій Вікторович

 

274

2016

2430

 IND-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016

16082

Жечева Оксана Василівна

умовний ФШУ

2

2015

2077

 

3006

Жолоб Анатолій Федорович

 

307

2015

2166

 

12052

Журжа Сергій Вікторович

 

115

2014

1705

 

18011

Захаров Олег Юрійович

 

327

2017

2282

UKR/C28/FL1 ESP-UKR 2015 UKR - AUS 2016  UKR/TC19 B2 UKR/C29/FL2

4118

Зеленюк  Олег  Георгійович

 

87

2016

2348

 IND-UKR 2015 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016

6029

Іванішен Юрій Володимирович

умовний ФШУ

0

2014

2143

 

2010

Ільїн Ігор Миколайович

 

129

2017

2154

UKR/pr03  ESP-UKR 2015  UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016  UKR/TC19 B4 UKR/C29/FL1

7024

Ісак Юрій Іванович                                                         

умовний ФШУ

2

2014

2275

 

21082

Казуров Олександр Валерійович

 

56

2015

1945

 

4029

Калимбет Борис Дмитрович

 

197

2016

1871

 UKRCup8Рfin UKRCup9Рsf2

1044

Калінін Олександр Миколайович

умовний ФІДЕ

0

2013

2065

 

1157

Карповець Володимир

 

62

2012

1964

 

23032

Касьян Олександр

 

63

2015

2352

 

4032

Кікоть Володимир Петрович

 

174

2012

2290

 

24012

Ковальський Сергій Євгенович

 

142

2017

2199

UKR - AUS 2016 GER-UKR 2014 SWE-UKR 2017 UKR/TC19 B3

4037

Корж Леонтій Спиридонович

 

400

2017

2254

UKR/C28/FL1 MT-Saenko/В UKR/TC19 B2 UKR/C29/FL1  ФЧДО-2016/17

1153

Корж Олександр Іванович

 

91

2016

1949

ITA - UKR 2016

24013

Коровник Ігор Володимирович

 

87

2017

2259

UKR/TC19 B1

5142

Коршунов Сергiй Миколайович

 

55

2017

2290

UKR/C28/FL2 UKR/pr03 ESP-UKR 2015 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016  UKR/TC19 B2 GER-UKR 2014  SWE-UKR 2017

14083

Кословська Марія

не фіксов.

18

2012

2038

 

1054

Костенко Олександр Дмитрович

 

316

2016

1879

UKRCup8Рfin

4124

Костиков Костянтин Миколайович

 

46

2016

1951

ФЧДО-2016/17

14039

Кочан Ігор Михайлович

 

189

2017

2101

 UKR-USA 2015 ITA - UKR 2016 MT-Saenko/В   IND-UKR 2015 UKR/TC19 B4 UKR - AUS 2016 UKR/C29/FL1

1168

Кошмак Юрій Борисович

 

42

2017

2370

UKR/TC19 B1

23033

Кракалович Юрій Іванович

не фіксов.

14

2013

1932

 

22025

Кузнецов Валерій Володимирович

не фіксов.

12

2013

2013

 

4043

Кузнєцов Сергій Петрович

 

247

2017

2436

GER-UKR 2014 ESP-UKR 2015

1162

Кузько Михайло Едуардович

не фіксов.

23

2016

1807

 

UKR - AUS 2016

4046

Кулик Володимир Володимирович

 

56

2015

2050

 

21087

Куцак Євген Ігорович

не фіксов.

28

2012

1962

 

1160

Кушнарьов Андрій Васильвич

 

64

2017

2221

UKR/C28/FL2 ESP-UKR 2015 ITA - UKR 2016 MT-Løvholt2/F

10043

Лакудас Андрій Павлович

 

113

2017

2444

UKR/C26final UKR/TC19 B1  LTU-UKR 2016

8064

Ласточкiн Олександр Миколайович 

умовний

0

2016

1800

 

21090

Левандовська Віра

 

55

2017

2099

NED-UKR 2015 UKR/TC19 B4 UKR/C13W/final

5065

Леонтьєв Генадій Веніамінович

 

128

2013

2229

 

8026

Лепіхов Олексій Георгійович

 

264

2014

2632

 

14078

Лещищак Ігор Степанович

 

42

2012

2142

 

13038

Лискевич Валерій Іванович

 

223

2017

2335

UKR/TC19 B1

11031

Лисюк Володимир Степанович

 

323

2016

2122

UKRCup8Рfin

8059

Лихоманов Роман Євгенович

 

98

2014

1756

 

4122

Ліньков  Олександр Іванович

не фіксов.

18

2017

2306

GER-UKR 2014  ITA - UKR 2016

22028

Лозович Петро Володимирович

 

90

2017

2052

UKRCup8Рfin UKRCup9Рsf5Полтава UKRCup9Рsf2  UKRCup9Рfin

14045

Лоік Галина Андріївна

 

193

2016

1948

 ESP-UKR 2015  NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 MT-Saenko/В  UKR/C13W/final

10045

Лось Андрій Валентинович

 

36

2016

2165

UKR/C28/FL2 ITA - UKR 2016

25026

Лук'яненко Володимир Степанович

 

152

2016

2326

 UKR/C28/FL2 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016  UKRCup8Рfin UKRCup9Рfin

4131

Лунгу Ірина

умовний

2

2017

1800

SWE-UKR 2017

 

Майборода Євгенія

умовний ФІДЕ

10

2017

2101

SWE-UKR 2017 ITA - UKR 2016

2033

Майківець Олег Станіславович  

 

143

2017

2011

UKRCup9Рsf3  UKRCup9Рsf5Полтава UKRCup9Рfin

4132

Макроусова Ніна Семенівна

 

38

2016

1732

UKRCup9Рsf4 UKRCup10Рsf1

13040

Максутов Сергій Ідрисович

 

110

2012

2159

 

5139

Малiчев Іван Юрійович

умовний

10

2016

2100

UKR - AUS 2016

1071

Малиш Анатолій Андрійович

 

144

2014

2142

 

12050

Мамутов Шевкет Сєрвєрович

 

72

2014

2315

 

2037

Манжуловський Богдан Олександрович

умовний ФШУ

0

2013

2139

 
 

Маркін Дмитро

умовний ФІДЕ

6

2016

2401

 

4057

Матушкіна Людмила Броніславівна

 

93

2017

2155

MT-Saenko/В UKR/TC19 B3 UKR/C13W/final

4123

Мащенко Володимир Олександрович

не фіксов.

15

2017

2404

ESP-UKR 2015 UKR/TC19 B3

2016

Мельник Микола Іванович

 

159

2016

2136

 UKRCup8Рfin

2034

Миронюк Володимир М

не фіксов.

24

2014

2023

 

15025

Мичишин Андрій Миколайович

 

217

2016

2047

UKRCup8Рfin

16083

Міхалецький Максим Федорович

умовний ФШУ

0

2016

1987

 

13041

Міщенко Дмитро Антонович

 

112

2017

1932

UKR/pr03 UKR/TC19 B4

11015

Мойсеєв Станіслав Васильович

 

315

2016

1867

 UKRCup8Рfin UKRCup9Рsf5Полтава

1164

Моісеєнко Тетяна Андріївна

 

43

2017

2234

CCO/L10/Final

10047

Молнар Ігор Іжиевич

 

68

2016

1827

 

1173

Монько Сергiй Васильович

умовний

0

2015

1800

 

10046

Морар Сергій Олександрович

 

59

2017

2289

NED-UKR 2015 UKR/TC19 B3

13043

Мосійчук Володимир Сергійович

 

89

2013

1788

 

1165

Москаленко Едуард Валерійович

 

100

2017

2206

UKR/C28/FL2 ESP-UKR 2015 UKR - AUS 2016 UKR/C29/FL2  UKR/C29/FL1

22027

Москаленко Олександр Олександрович

умовний

0

2013

1800

 

9034

Назарійчук Володимир Степанович

 

130

2012

2188

 

5077

Некрасов Едуард Ігорович

 

173

2017

2195

UKRCup9Рfin

4111

Немченко Валерій Петрович

 

257

2017

2526

 EU/TC9/final UKR/TC19 B1

1178

Непочатих Станіслав Володимирович

умовний ФШУ

0

2016

2134

 

1172

Нестеренко Віталій Анатолійович

не фіксов.

14

2016

1632

UKR/pr04  NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016

6030

Нетрибійчук Олександр Васильович

умовний ФШУ

0

2015

2119

 
 

Новіков Андрій

 

30

2017

2144

UKR/pr03 UKR/TC19 B4 NED-UKR 2015  UKR/C29/FL1 AUS-UKR 2016  ITA - UKR 2016

11017

Овчаренко Валерій Павлович

 

179

2012

2418

 
 

Олійник Валерій

 

112

2017

2307

UKR/C28/FL1 UKR/C27/final  ITA - UKR 2016

15028

Олійник Василь Васильвич

 

243

2015

2211

 

6019

Онопрійчук Володимир Вікторович

 

195

2017

2295

UKR/C29/FL1  SWE-UKR 2017

19019

Орлов Олег Петрович

 

92

2015

2016

 
 

Орос Роберт

умовний ФІДЕ

2

2015

2274

 

21050

Отскочний Ігор Михайлович

 

87

2015

2261

 

5143

Павленко  Ігор Миколайович                                           

 

73

2017

2211

UKR/C28/FL2 UKR/TC19 B3

14088

Павлик Назарій Любомирович

умовний ФШУ

8

2017

1800

 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016

12051

Паламарчук Олег Валерійович

умовний ФІДЕ

0

2013

2158

 

14054

Панов Олег Васильович

 

301

2016

2166

 GER-UKR 2014

12047

Папенін Микола Андрійович

 

317

2017

2488

EU/TC9/final UKR/TC19 B1 UKR/C27/final

 

Пастухов Ігор

умовний ФІДЕ

8

2016

2210

 IND-UKR 2015 NED-UKR 2015

10031

Пелех Іван Прокопович

 

146

2012

2358

 

22024

Перевозчиков Вячеслав

не фіксов.

18

2014

2126

 
 

Пігович Ілля

не фіксов.

16

2014

2108

 

8035

Платоновський Володимир Анатолійович

 

216

2017

2162

UKRCup8Рfin UKRCup9Рsf1  UKRCup9Рsf5Полтава ФЧДО-2016/17 UKRCup9Рfin

21088

Плахотніков Сергій

не фіксов.

14

2012

1994

 

4127

Плякун Валентина Андріївна

 

36

2016

1928

UKRCup9Рsf2 UKRCup10Рsf1

16078

Подгурский Артур Петрович

 

48

2017

2484

LTU-UKR 2016

5144

Подибайло Борис Володимирович

умовний

0

2013

1800

 

16083

Поліщук Олександр Олександрович

умовний

0

2015

1800

 

17021

Полянко Віктор Павлович

 

78

2015

1752

 

20023

Помітюх Богдан Олександрович

умовний

0

2013

1800

 

2018

Посилецький Фелікс Піусович

 

154

2014

1617

 

4133

Пудікова Ірина Леонідівна

 

38

2016

1732

UKRCup9Рsf4 UKRCup10Рsf1

8038

Пузанов Василь Михайлович

 

126

2016

2215

UKR/C28/FL2 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016

18045

Рехтман Ірина Василівна

умовний

2

2014

1800

 

18041

Рехтман Павло Володимирович

 

89

2017

2207

IND-UKR 2015 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 UKR/C29/FL1  UKR/TC19 B4 SWE-UKR 2017

4128

Рець Юрій Миколайович

не фіксов.

24

2016

2054

UKR/pr03 UKR/pr04  NED-UKR 2015 ITA - UKR 2016 UKR - AUS 2016

1150

Рибченко  Олександр

 

54

2017

1966

UKR/C28/FL1 IND-UKR 2015

2036

Роєнко Артур Олегович

не фіксов.

16

2015

1975

 

19035

Роєнко Вадим Анатолійович

умовний

0

2016

1800

 

7012

Роман Степан Петрович

 

169

2016

1873

UKRCup9Рsf4  UKRCup9Рsf3

25027

Романенко Олександр Ігорович

умовний ФШУ

0

2016

1962

 

12031

Романьков Гарій Федорович

 

135

2014

1707

 

5091

Руденко Віталій Миколайович

 

84

2013

2339

 

4072

Рудченко Іван Миколайович

 

286

2016

1958

UKRCup9Рsf4 UKRCup10Рsf1

4113

Савченко Борис Сергійович

 

145

2016

2282

UKRCup8Рfin

18038

Саєнко Алла Павлівна

 

42

2013

2278

 

1177

Сазонов Микола Іванович

умовний

0

2016

1800

 
 

Сакієнко Вадим

умовний

6

2016

1800

UKR - AUS 2016

29001

Салітреннiк Олександр Оскарович

 

128

2012

2217

 

12053

Саса Слава

не фіксов.

17

2016

2191

NED-UKR 2015 UKR/TC19 B4

14059

Севасть'янов Володимир Васильович

 

114

2016

2120

UKRCup10Рsf1

5126

Сердюк Віталій Вікторович

 

110

2014

2231

 

4096

Сердюк Володимир Олекс

 

113

2017

2134

UKRCup9Рsf2  UKRCup9Рfin

12054

Сєряков Олег Борисович

 

41

2016

2313

ESP-UKR 2015 UKR - AUS 2016

21064

Сіробаба Федір Леонідович

 

323

2017

2364

 UKR/TC19 B2 GER-UKR 2014 MT-Saenko/A

8044

Скобелін Юрій Федорович

 

418

2017

1996

UKRCup9Рsf5Полтава UKRCup9Рsf2 UKRCup9Рfin

22017

Слободанюк Василь Ігнотович

 

79

2012

1890

 

17048

Слюсар Володимир Ємельянович

 

205

2017

2350

UKR/C28/FL1 UKRCup8Рfin UKR/TC19 B3 UKRCup7Рfin UKR UKRCup9Рsf1 UKRCup9Рsf4 UKR/C29/FL1  UKR/C29/FL2 UKRCup9Рsf5Полтава UKRCup9Рfin  SWE-UKR 2017

8062

Смотрицький Олександр Петрович

не фіксов.

14

2016

2011

NED-UKR 2015

23033

Соломна Світлана Михайлівна

 

50

2016

1953

UKRCup9Рsf3 UKRCup9Рsf2 UKRCup10Рsf1

1169

Сорокін Володимир Олексійович

умовний

6

2017

1800

SWE-UKR 2017

2022

Спірін Анатолій Володимирович

 

244

2016

2247

UKR/C26final UKR-USA 2015 GER-UKR 2014

 

Стадченко Інна

умовний

10

2015

1800

 

16058

Становський Олексій Павлович

 

190

2016

2249

UKRCup9Рsf4 UKRCup9Рsf5Полтава

2024

Стронський Віктор Володимирович

 

149

2017

2444

EU/TC10/sf2 Danube/5 Доска 4 UKR/TC19 B1 UKR/C27/final

12041

Суседенко Володимир Іванович

 

257

2017

2472

UKR/C26final UKR/TC19 B2 MT-Saenko/A  UKR/C27/final ITA - UKR 2016

17045

Суханицкий Станіслав СтаніславовичС.С.

 

73

2017

2064

NED-UKR 2015 ITA - UKR 2016  UKR/TC19 B2 ESP-UKR 2015

4080

Суходольський Олександр Михайлович

 

263

2015

2469

 

2038

Татарська Вероніка

не фіксов.

28

2017

2137

ESP-UKR 2015  UKR - AUS 2016 UKR/C29/FL2 UKR/C13W/final

2037

Телюх  Галина  Миколаївна

не фіксов.

12

2016

1635

ITA - UKR 2016 UKR/C13W/final

7018

Тереля Іван

 

90

2015

2535

CCO19/S3

19035

Терещенко Денис Іванович

умовний

0

2013

1900

 
 

Тесленко Дмитро

не фіксов.

12

2015

1718

 

19026

Тимко Віктор Павлович

 

157

2016

2384

UKR/C26final

12048

Тимошенко Олександр Миколайович

не фіксов.

16

2012

2194

 

8061

Тимченко Андрій Олексійович

 

78

2014

1890

 

23030

Тимчук Денис Іванович

 

36

2012

1945

 

24026

Ткаченко Ігор

 

161

2017

2351

ESP-UKR 2015 UKR/TC19 B2 UKR/C27/final  UKR - AUS 2016 NED-UKR 2015

24033

Ткаченко Юлія Василівна

не фіксов.

27

2017

2201

UKR - AUS 2016 NED-UKR 2015 ITA - UKR 2016  UKR/C13W/final UKR/TC19 B4

6029

Трохимишин Сергій Леонідович

умовний ФШУ

6

2017

2251

ITA - UKR 2016 SWE-UKR 2017

22022

Тунік Володимир Олексійович

 

73

2012

2202

 

8066

Турченко Андрій Вікторович

умовний

0

2016

1800

 

4119

Тушев Андрій  Павлович

не фіксов.

20

2013

2144

 

14065

Тютюнник Роман Мар'янович

 

433

2017

2203

UKR/C28/FL1 IND-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 UKR/C29/FL2 UKR/TC19 B3 LTU-UKR 2016

2028

Угриновський Арон Волькович

 

245

2015

2146

 

16081

Установський Олексій Павлович

умовний

0

2013

1900

 

1130

Фiліпович Анатолій Андрійович

 

205

2015

2104

 

10044

Федак Любомир Сергійович

 

87

2016

2306

UKR/C27/final ITA - UKR 2016  UKR/TC19 B4 UKR/C29/FL1 

7019

Федів Олександр Євгенович

 

116

2017

2154

 UKR - AUS 2016  MT-Løvholt2/F

10047

Фельтін Леонід Михайлович

 

252

2016

2458

UKR/C26final ESP-UKR 2015 UKR/TC19 B2  MT-Saenko/A EU/TC10/sf2 GER-UKR 2014 

 

Філіпов Дмитро

умовний

4

2016

1800

GER-UKR 2014

5143

Фомін Роман Ігорович

умовний

0

2013

1800

 

13069

Фурса Євгеній

умовний

0

2016

1800

 

14087

Ханас Валерій Євстахійович

 

39

2017

2256

UKR/pr04 ESP-UKR 2015 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 UKR/TC19 B4 UKR/C29/FL2 SWE-UKR 2017

3015

Харчук Юрій Степанович

умовний ФШУ

2

2015

1992

 

8053

Хворостянов Анатолій Дем'янович

 

197

2015

2266

 

22026

Хорошавіна Оксана Володимирівна

не фіксов.

12

2012

1718

 

8051

Хохлов Ігор Іванович

 

353

2016

2324

UKR - AUS 2016

18044

Худолій Сергій Володимирович

не фіксов.

15

2017

2280

NED-UKR 2015 IND-UKR 2015 UKR/TC19 B3

4086

Цираковський Сергій Володимирович

 

179

2017

2320

UKRCup9Psf2 NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ESP-UKR  SWE-UKR 2017 UKRCup9Рfin ITA - UKR 2016

4087

Чайка Іван Наумович

 

233

2017

2416

UKR/C26final UKR/C27/final ESP-UKR 2015 MT-Saenko/A ITA - UKR 2016 LTU-UKR 2016

21089

Чайка Леонід Іванович

 

31

2017

2345

UKR/C28/FL2 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 UKR/TC19 B3 SWE-UKR 2017

9060

Чайковський Денис Ярославович

умовний ФШУ

2

2016

1800

UKR - AUS 2016

23026

Чалий Євгеній Пантелеймонович

умовний ІКЧФ

 

2016

2274

 

23028

Черненький Олег Володимирович

 

110

2012

2008

 

15054

Чертушкін Павло Вікторович

умовний

0

2017

1800

 

4109

Чуманов Валерій Олексійович

 

68

2016

2275

NED-UKR 2015

14087

Шалашний Леонід Андрійович

умовний ФШУ

2

2017

1952

UKR - AUS 2016

19036

Шевцов Антуан Назефович

 

55

2015

2205

 

4130

Шевченко Аліна Володимирівна

не фіксов.

18

2016

1757

UKRCup10Psf1

 

Шейн Олександр

не фіксов.

14

2017

1820

NED-UKR 2015 UKR - AUS 2016 ITA - UKR 2016 SWE-UKR 2017

1139

Шеретюк Андрій Олександрович

 

292

2017

2429

GER-UKR 2014 ITA - UKR 2016

1166

Шеретюк Оксана Андріївна

не фіксов.

22

2015

2245

 

8065

Шкроботько        Артур      Андрійович   

умовний

0

2016

1800

 

4093

Шукуров Олександр Хайдарович

 

279

2017

2337

ФЧДО-2016/17 UKRCup9Рfin

13068

Шурша Олександр Володимирович

умовний

0

2013

1800

 

1146

Щербаченко Владислав

 

262

2016

2194

UKRCup10Psf1

17039

Щербов Григорій Анатолійович

 

109

2017

2322

UKR/C28/FL2 UKR-USA 2015  IND-UKR 2015 NED-UKR 2015 ITA - UKR 2016 UKR/TC19 B1

5135

Яковенко Віктор   Вікторович        

 

88

2012

2060

 

29003

Яковлев Сергiй Вiкторович

умовний

8

2017

1800

 ITA - UKR 2016  SWE-UKR 2017

14075

Ярмолюк Юрій Петрович

 

324

2016

2300

UKR - AUS 2016 UKR/TC19 B2 MT-Saenko/A  UKR/C29/FL2

16080

Яровий Анатолій Вікторович

 

30

2017

2288

ESP-UKR 2015 UKR/C28/FL2  UKR - AUS 2016

1148

Ярошенко Юрій Трохимович

 

237

2017

2383

UKR/C26final GER-UKR 2014  UKR/TC19 Д1 MT-Saenko/A

1176

Яценко Леонід Петрович

умовний

0

2016

1800