Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Команда Київської області вдруге поспіль завойовує командне золото
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Неділя, 09 липня 2017, 08:33

19-й командний чемпіонат України 19 Ukraine Team Championship вдруге поспіль завершився перемогою команди Київської області. У чемпіона 27,5 очка з 44 можливих (+11). Однак, цього разу довелось враховувати додаткові показники, бо стільки ж очок набрала команда АР Крим.
Згідно пункту 5 регламенту змагань, затвердженого Виконкомом ФЗШУ 04 червня 2015 року і оприлюдненого на сайті ФЗШУ 24 вересня 2015, при однаковій кількості очок для виявлення переможця застосовуються такий перший критерій, як кількість командних очок за результатами виграних та нічийних матчів. Перемога у матчі оцінюється у 2 очка, нічия – одне очко.
Таким чином, у киян цей додатковий показник склав 19 командних очок (1 поразка, 1 нічия, 9 перемог), а у кримчан 18 (1 поразка, 2 нічиї, 8 перемог).
Довгий час переможця було важко спрогнозувати, команди Київської, Рівненської областей та АР Крим по черзі лідирували, і у кожної був шанс завоювати золото. На фініші все вирішувалось на третій дошці у протистоянні чотирьох(!) Сергіїв. Сергій Дегтярьов, який по ходу змагання замінив Олега Серякова з Керчі, зумів переграти основних опонентів Сергія Морара і Сергія Худолія з Рівного. У свою чергу Сергій Морар здолав Сергія Ковальського з Черкас і поставив крапку у питанні чемпіонства.
Ось склад команди-чемпіона: Андрій Лакудас, Леонід Фельтін , Сергій Морар, Любомир Федак .
Срібло у кримської команди у складі Миколи Папеніна , Володимира Суседенка , Сергія Дегтярьова, Вячеслава Саса.
Рівненська команда у складі Юрія Кошмака, Олега Захарова, Сергія Худолія і Павла Рехтмана завоювала бронзові медалі, відставши від лідерів на одне очко - 26,5 (загальнокомандних +9).
Медалями і дипломами ФЗШУ нагороджуються також призери по дошкам:
на першій – Андрій Лакудас, Юрій Кошмак, Григорій Щербов з Полтави;
на другій: Леонід Фельтін, Володимир Суседенко, Юрій Анохін (Луганськ);
на третій: Володимир Мащенко (Луганськ), Сергій Дегтярьов, Леонід Чайка (Харків);
на четвертій: Павло Рехтман – золото. Решта призерів на цій дошці визначиться після закінчення партії Юлії Ткаченко (Черкаси) з луганчанином Дмитром Міщенком (Луганськ).
ФЗШУ розпочала підготовку до проведення чергового 20-го командного чемпіонату України.