Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Початок нового циклу змагань поштою
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Субота, 01 липня 2017, 07:48

ФЗШУ розпочинає новий цикл змагань за Кубок України поштою.
Запис у турніри проводить Цираковський Сергій Володимирович: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
У фінал 10-го Кубку подають заявки шахісти, які пройшли відбір з півфінальних турнірів і кращі шахісти по результатам 9 Кубку.
У півфінальні групи 11-го Кубку заявки подають усі бажаючі.
Прийом заявок триватиме до 20 липня 2017 року.
Змагання розпочинаються: фінал 10-го Кубку – 1 серпня 2017 року, у півфінальних групах – 15 серпня 2017 року.
Переможець отримує Кубок ФЗШУ, призери нагороджуються медалями і грамотами.
Турнірні внески не сплачуються.
Текст положення про змагання додається.

З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Президент федерації
заочних шахів України

_________Ю.Б.Кошмак
29 червня 2017 року


                                                       ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фіналу 10-го та півфіналів 11-го Особистого Кубка України зі шахів за листуванням (звичайною поштою)
1.Мета змагань.
Змагання проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
- підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
- виявлення найсильніших спортсменів для участі в офіційних міжнародних заочних шахових змаганнях.
2.Термін проведення змагань.
Початок змагань півфіналів 15.08.2017 р., закінчення змагань – 15.03.19 р.
Початок фіналу 10-го Кубку 01.08.2017 р., закінчення змагання – 01.07.19 р.

3.Керівництво проведенням змагань.
Керівництво проведенням змагань здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагання покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію, яка призначається ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань.
Змагання проводяться за Правилами ФЗШУ гри в шахи за листуванням. Ходи в партії пересилаються за допомогою звичайного поштового зв’язку. За взаємною згодою учасників та з дозволу Головного судді дозволяється листування з допомогою електронної пошти та SMS-повідомлень.
Фінал 10-го Кубка (10-12 учасників) формується з:
а) призерів (1-4 місця) фіналу 9-го Кубка України з заочних шахів звичайною поштою;
б) призерів (1-2 місця) півфіналів 10-го Кубка України з заочних шахів звичайною поштою. Вакансії заповнюються за номінацією організатора турніру, що призначається Виконкомом ФЗШУ.
При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами півфінальних турнірів, його місце займає учасник, що зайняв наступне місце. При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами фіналу 9-го Кубка України, його місце займає учасник фіналу, що зайняв наступне місце. Участь за номінацією організатора турніру, що призначається Виконкомом – згідно рейтингу ФЗШУ з числа надісланих заявок на участь у турнірі.

5.Умови підведення підсумків.
Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
- за кількістю перемог;
- за системою коефіцієнтів;
- за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження.
Переможець та призери фіналу 10-го Кубка України нагороджуються медалями, дипломами ФЗШУ відповідних ступенів. Переможець нагороджується Кубком ФЗШУ. Переможці та призери півфіналів 11-го Кубка України нагороджуються дипломами ФЗШУ відповідних ступенів.


7.Умови прийому.
Федерація заочних шахів України несе витрати по організації та проведенню змагань. Турнірний внесок не сплачується, однак учасники змагань не повинні мати заборгованості по сплаті поточних річних членських та турнірних внесків.

8.Порядок і термін подання заявок.
Заявку на участь у турнірах циклу розіграшу Кубка України (звичайною поштою) надсилати Головному судді турнірів Цираковському Сергію Володимировичу на адресу: 53219, Дніпропетровська облась, м. Нікополь, вул.. Шевченка, 184, кв. 50. т. (050-562-88-53, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Форма заявки: прізвище, ім'я та по-батькові; день, місяць і рік народження; спортивний розряд, звання; спортивне товариство; для участі в якому турнірі подається заявка; повна поштова адреса; при наявності – телефони та електронна адреса.
Строк подачі заявок на участь у змаганнях до 20.07.2017 р. Заявки, подані пізніше, будуть розглядатися тільки у випадку наявності вакантних місць.

Федерація заочних шахів України