Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Тетяна Мойсеєнко – віце-чемпіонка світу
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Вівторок, 25 квітня 2017, 16:14

      

Після двох з половиною років впертої боротьби завершився фінал 10-го чемпіонату світу серед жінок 10 Ledies World Championship Final .
Декілька місяців залишалася незакінченою лише одна партія: Перевьорткіна (Росія) – Дамбраускайте (Литва). Перемога у цій партії виводила переможицю на перше місце, нічія – і чемпіонкою стає наша Тетяна Мойсеєнко. Ми до останнього плекали надію, що ця партія закінчиться унічию. Однак, росіянка додушила свою суперницю на 68-му ході і наздогнала нашу Тетяну. Але SB-коефіцієнт виявився у нашої шахістки трохи нижчим. Можна сказати, що золото і срібло визначив фотофініш.
У підсумку Ірина Перевьорткіна і Тетяна Мойсеєнко набрали по 6 очок (+2=8-0). Бронза у словацької шахістки Славоміри Хулесової, що відстала від лідерів на 0,5 очка.
Срібло Тетяни Мойсеєнко – безумовний успіх. Адже з України шахістка лише вдруге попала у фінал жіночого чемпіонату: раніше у фіналі 4-го чемпіонату світу (1984-1992 роки, пошта) боролася наша Світлана Ігнатенко. Додамо, що Тетяна на очко перевиконала кваліфікаційний рубіж жіночого гросмейстера LGM і тепер очікує рішення конгресу в Албені про затвердження цього високого звання!
В шахи Тетяну навчив грати в дитинстві її тато, у шкільні роки брала участь в учнівських турнірах. Заочною грою зацікавилася 8 років назад і, як бачимо, небезуспішно. Поздоровляємо Тетяну Мойсеєнко з великим успіхом і зичимо нових перемог !