Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Початок комплектації збірних команд
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Неділя, 02 квітня 2017, 08:15

Розпочинається комплектація збірних команд України у престижних міжнародних командних турнірах.

Головна команда, має вступити у боротьбу у11-му Чемпіонаті Європи у півфінальній стадії 11th EuropeanTeam Championship Semi Finals. Початок змагань – 1 червня 2017 року. Капітан команди Андрій Єременко вже почав приглядатися до кандидатів на вісім дошок.

Запланований виступ нашої команди у П’ятому Слов’янському Кубку Slav Cup V. ФЗШУ підтвердила організатору свій намір виставити команду на шести дошках. Дата старту поки не оголошена, орієнтовно змагання почнуться у червні. Капітан команди Юрій Ярошенко має намір підібрати сильний склад.

В планах ICCF розпочати ще одне цікаве командне змагання – Третій Меморіал Тура Льовхольта 3nd Thor Lovholt Memorial Tournament. ICCF має намір підвищити статус цього змагання до всесвітнього. Нагадаю, що у перших двох меморіалах змагалися лише європейські команди. У капітана команди Андрія Єременка складне завдання – адже на це змагання потрібно підібрати шахістів з обмеженням по рейтингу: перші дві дошки – до 2299 , третя-четверта дошки – до 2249 , п’ята-шоста дошки - до 2199 . Вибір кандидатів досить широкий, але треба підібрати гравців з перспективою зростання майстерності та надійних командних бійців. У перших двох Меморіалах Льовхольта Андрію Єременку це вдавалось: наші команди двічі перемагали у півфінальних групах, здобули золоті медалі у першому фіналі і зараз борються за «золото-срібло» у другому фіналі.

І, насамкінець, днями надійшло запрошення із Фінляндії взяти участь у Меморіалі Еско Нутілайнена Esko Nuutilainen Team Tournament – Preliminares. Тут треба виставляти шість дошок з обмеженням по рейтингу кожного гравця до 2300 станом на 2017/2. Турнір стартує 1 червня 2017 року. Капітан команди на це змагання буде затверджений на найближчому засіданні Виконкому ФЗШУ.

Як бачимо, зараз потрібно «закривати» загалом 26 дошок. Тому ФЗШУ чекає заявки від шахістів, які мають можливість і бажання відстоювати спортивну честь Українського Прапора у зазначених міжнародних командних турнірах. Заявки на всі змагання збирає Ярошенко Юрій Трохимович на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20 квітня 2017 року. Як завжди, збірники турнірні внески не сплачують. За встановленим ФЗШУ порядком команду комплектує капітан і він несе відповідальність за виступ команди. Тому, цілком можливо, що деякі шахісти отримають по декілька запрошень, а хтось не попаде до складу команди. Головний критерій підбору – спортивна майстерність.