Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Потужний старт турнірів BdF
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 27 березня 2017, 22:03

Німецький шаховий союз Deutscher Fernschachbund e.V. (BdF) запустив серію своїх турнірів. Цього року їх, як ніколи раніше, аж 18 – від Grandmasters 14 категорії до категорії L. Загалом на старт вийшли 270 (!) шахістів з багатьох країн світу. Більшість, звичайно, гравців з Німеччини. BdF включає іноземців у свої турніри, насамперед, для того, щоб були встановлені кваліфікаційні нормативи ICCF.
По правилам ICCF для того щоб у турнірі була кваліфікація, повинно бути шість і більше шахістів з різних країн. У турнірах, де зареєстровані гравці тільки однієї країни, або гравців менше ніж з шести країн, міжнародна кваліфікація на встановлюється. Однак, при цьому, якщо в турнірі встановлюється кваліфікація, то потрібно платити ICCF не 0,50 євроцента за партію, а від 1,5 до 3,5 євро в залежності від категорії турніру. Такі змагання обходяться організаторам недешево, однак, як бачимо, BdF зміг розпочати відразу 18 турнірів. Жодна інша федерація заочників на подібне неспроможна. BdF ще раз підтвердив, що Німеччина безумовний світовий лідер у заочних шахах.
Цьогорічні змагання, як і в минулі роки, організовані завдяки старанням доктора Уве Староске (Staroske, Dr. Uwe). Як і раніше, BdF люб’язно надало певну кількість місць для ФЗШУ. Почали змагання GM Олександр Бубир з Кривого Рога і київський SIM Гергій Гончаренко в турнірі Germany Grandmasters 06-В. Для Георгія це буде черговий шанс, нарешті, стати гросмейстером.
У турнірі 8-ї категорії Germаny Masters 06-В знову спробує подолати кваліфікаційну планку міжнародного майстра кримчанин Володимир Суседенко.
З’являється шанс стати гросмейстером у киянки Оксани Шеретюк у турнірі BdF Diamant 08.
IM Віктор Тимко з Сумщини тестуватиме кандидатів на звання міжнародного майстра у турнірі 5-ї категорії Germаny Candidate Master 04-C.
І нарешті, Володимир Бабійчук з Кам’янця Подільського зможе стати експертом ICCF у турнірі категорії L Germаny CCM/CCE 01-B .
Побажаємо нашим шахістам використати свої шанси, а невтомному доктору Уве Староске невичерпної енергії в організації наступних змагань такого рівня!