Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Старт 28-го Чемпіонату України
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 27 лютого 2017, 17:40

Турнірний організатор Володимир Галицький провів жеребкування і дав старт 28-му чемпіонату України 28 Ukraine Championship Final.
Комплектація складу учасників пройшла у відповідності до положення. Шість місць із відбіркових змагань зайняли призери двох групових турнірів: Андрій Кушнарьов, Віктор Гудок, Володимир Бабійчук, Сергій Дегтярьов, Сергій Коршунов, Григорій Щербов.
З 26-го чемпіонату у нинішній фінал потрапили троє: Андрій Лакудас, Леонід Фельтін, Юрій Анохін. Борис Гороховський назавжди покинув нас, а решта кандидатів відмовилась від участі з тих чи інших причин. От і вийшло, що за квотою президента місце отримали ще 6 учасників.
Як і в минулі роки до участі у фіналі запрошувалися шахісти згідного останнього рейтинг-листа ІКЧФ послідовно згори донизу. По такій схемі дали згоду грати Іван Чайка,Михайло Беглий, Юрій Ярошенко, Федір Сіробаба, Олександр Касьян та Віталій Руденко.
В турнірі беруть участь три чемпіона України: 22-й Іван Чайка, 25-й Михайло Беглий, 26-й Андрій Лакудас. Можливо, комусь з них таки вдасться вдруге стати чемпіоном і це буде своєрідним рекордом заочних чемпіонатів України.
Одне цікаве уточнення. На публікацію на нашому сайті від 22 лютого 2017 року відгукнувся 13-й чемпіон Сергій Кузнецов з Нікополя, який повідомив, що хоча в нього був вищий турнірний коефіцієнт, однак, Спорткомітет таки присвоїв звання чемпіонів обом - йому і Анатолію Сироті з Кривого Рогу.
Так що, у 26 заочних чемпіонатах у нас 29 чемпіонів!