Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Україна-США 32,5:31,5
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Неділя, 15 січня 2017, 12:21

 

Майже два роки тривав товариський матч на 32-х дошках США-Україна USA-Ukraine Frendly Match. Як відомо, ще у листопаді минулого року перемогу приніс нам Григорій Щербов на 28-й дошці. Наша команда тоді набрала 32,5 очка і стала недосяжною для суперника. Продовжувалась одна партія на другій дошці Holroyd- Gorokhovsky  в  якій Борис боровся до останнього. Його позиція погіршувалась з кожним ходом, як з кожним днем ставало гіршим його здоров’я. На початку січня після тяжкої хвороби на 59 році серце Бориса Гороховського із Запоріжжя перестало битися. Шахи давали йому надію на життя, він активно включався у боротьбу і за збірні команди України і у товариські матчі. Останнім часом Борис збільшив кількість турнірів, не відмовлявся від жодної пропозиції зіграти у змаганнях. Відчувалося, що не награвся ще, не надихався повітрям… Не встиг дограти і пішов від нас у вічність. Спочатку було незрозумілим, чому досвідчений спортсмен продовжує грати у безнадійній позиції. Мабуть, саме у такий спосіб він надіявся отримати полегшення у боротьбі з тяжкою невиліковуваною хворобою. Ця шахова партія була для нього як «маркер» у боротьбі за життя… Капітани команд погодились, що білим на другій дошці має бути зарахована перемога і зафіксували остаточний результат 32,5:31,5 на користь України.
Цей поєдинок показав наскільки впертими і безкомпромісними можуть бути товариські матчі. Відзначились у матчі полтавчанин Григорій Щербов (28дошка) і львів’янка Галина Лоїк (31 дошка), що двічі обіграли своїх суперників і внесли суттєвий вклад у загальнокомандну перемогу.
Вітання всім учасникам матчу з перемогою! Життя продовжується