Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Товариський матч України зі Швецією
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Четвер, 12 січня 2017, 17:49

Раніше ФЗШУ анонсувало повідомлення, що досягнута домовленість з Комітетом заочних змагань Союзу шахістів Швеції – скорочено SSKK ( Sveriges Schackforbunds Korrshackkomitte) про організацію товариського матчу на сервері ICCF на 30 дошках.
Наші шведські колеги вже визначилися зі складом команди. Тепер капітан нашої команди буде підбирати склад по дошкам , щоб дотриматись рейтингового паритету.
Основні умови гри:
a) через сервер ICCF;
b) кожна пара гравців грає дві партії, білими і чорними фігурами;
c) контроль часу – 50 днів на кожні 10 ходів, з подвоєнням часу після 20 днів обдумування одного ходу;
d) можливість пропонувати варіанти ходів;
f) сумарна перерва – до 45 днів у календарному році;
g) спеціальні перерви не застосовуються;
h) можливість заміни гравців капітаном команди;
i) можливість застосування 6-фігурних таблиць Налімова для фіксації виграшу або нічиєї;
j) тривалість гри не обмежується.
ФЗШУ для заохочення членів нашої команди нагородить грамотами гравців, які виграють по дві партії, а також гравця, який здобуде перемогу першим у нашій команді. А шахіст, який принесе очко або половину, при умові, що це забезпечить нашу загальнокомандну перемогу, буде нагороджений, крім грамоти ФЗШУ, ще й подарунком – пам’ятною монетою національного банку України з нейзильберу.
Початок матчу запланований на 1 лютого 2017 року.
Заявки приймає Єременко Андрій Вікторович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20 січня 2017 року.
Участь у змаганні безкоштовна. Новачки-заочники проходять реєстрацію у ФЗШУ і ICCF. При формуванні команди в першу чергу будуть враховані заявки шахістів , які не потрапили на матч з Литвою.