Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Звернення президента ICCF
Написав Administrator   
Понеділок, 02 січня 2017, 09:32

Звертаюся до всіх друзів шахістів

2016 й рік закінчився, висловлюю свої найтепліші побажання вам і всім вашим рідним та друзям; бажаю вам щастя, здоров'я і успіхів в Новому році. Я також хочу висловити свою щиру подяку всім офіційним посадовим особам і національним делегатам за їх самовіддану роботу від імені ІКЧФ протягом останнього року.

З 2016-му році на Конгресі в Бремені був схвалений і прийнятий ряд важливих рішень. Деякі нововведення вже були включені в важливе оновлення сервера в грудні 2016- го року,  наприклад, нове керівництво для турнірного комітету. Інші нововведення поступово будуть додаватися протягом 2017 року року, а серед них буде введена нова система контролю часу (так називаємося "система трьох блоків"), буде переглянута система розрахунку норм виконання міжнародних звань, а також переглянуті правила підрахунку рейтингів.

Ще не час робити остаточні висновки, але цілком імовірно, що 2016 й рік виявиться ще одним рекордним роком за кількістю заявок на участь в турнірах, і я хочу подякувати всім добровольцям, хто самовіддано витрачав свій час на розвиток заочних шахів і звичайно ж , всіх шахістів, хто отримував задоволення від гри в заочні шахи в турнірах ІКЧФ.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами в вересні, в Болгарії, на Конгресі ІКЧФ 2017 року.

На закінчення дозвольте мені ще раз висловити всім вам свої найкращі побажання в Новому році. Я сподіваюся, що 2017-й рік принесе задоволення і успіх у всіх ваших починаннях, в особистому житті, професійній кар'єрі і в шахах!
Ми друзі

(Amici Sumus).
Eric Ruch
ICCF President
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Мовою орігіналу читати тут .