Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Звернення новообраного Президента ФЗШУ
Написав Administrator   
Середа, 24 грудня 2008, 14:01

Шановні колеги! 

По "гарячим стопам" рішив звернутися до Вас всіх. Хотів би разом з Вами розділити радість зробленої хорошої роботи. В мене немає ЕЙФОРІЇ від слова ПРЕЗИДЕНТ.Стоїть тільки перед очима величезний кусок работи, який потрібно нам зробити. Нема часу ,а навіть зайве повторювати, про що іде мова .Ми разом перемогли "мовчанку" і кепське відношення до нас всіх, зі сторони старого президента,я повторюю до нас всіх ,а не винятково до когось із нас.До останньої хвилини нас тримали в напрузі,чи з’яви-ться на зїзд президент,чи ні.Він зявився ,але без нічого,ще раз "плюнувши нам в душу".Приїхати на з’їзд без підготовлення звіту і головне без атрибутів (печатки)це прости-цинізм. Невже пан Савчур Ф.Ф. нас рахує до цих пір за "дітей"? Дивно дивитися на таких людей,які прожили більшу частину свого життя. На що сподівався Федір Федорович нам не відомо,а з іншої сторони ясно-він розраховував що не буде "кворуму".Але ми зробили "хід конем". Я не думав що ми на цьому з'їзді так мудро все зробимо, що вийде все так дружньо без ФАЛЬШУВАНЬ,

бо кожен з нас був налаштований кардинально змінити все. Нас Федір Федорович настільки "дістав"разом з керівництвом взагалі України, що ми пішли і підемо на все, ради того,щоб зберегти нашу "останню гавань", де буде в ній нам "затишно"- це наша Федерація, це шахи, які лікують від усього. Для цього нам треба буде досить серйозно попрацювати. Ось тому я рішив балотуватися на пост ПРЕЗИДЕНТА. Ми перебирали різні варіанти,навіть звертатися до існуючої влади (голови районної держ.адміністраціїї м.Києва), але бог дав нам мудрости справу зробити "самими утопаючими". Ну обрали б ми президентом не шахіста, а втім влада так міняється і так не визначена, що нам потім знову робити свої  "спікериади". Шановні колеги! Я щиро хочу подякувати " нашим киянам"-пану Шеретюку А.О.("головному Генератору" наших всих позитивних ідей), який підняв нас з "летаргічного сну".Це  і  "невтомний наш мозговий центр"- Ярошенко Ю.Т.Також поважний "наш ревізор"-Філіпович А.А. Підливав "масла у  вогонь"наш тепер вже пресс секретар, невтомний Нагорний Д.Ю.,ну і безвладний на той час,але "впертий"- я Андрій Баранюк., ну і також Тимошенко А.Г. який нам арендував приміщення,а також "сусідові  з рівненщини -документальщику", палкому борцю за справедливість - Саєнко О.А. Все було в нас, як в настоящій демократії - спори, дискусії, перебирання різних варіантів, походи в МІНЮСТ шукати правду. Але ми всі були "МУЖНІ", ми вистояли,ми згуртувалися. Кожен з нас привносив свою краплину в "копілку перемоги". Це була дозїздова кропітка робота. Хочеться подякувати при проведенні зїзду -керівнику зїзду -пану Бубирю О.М., котрий енергічно та професіонально провів зїзд,ну і пану Гудку В.В. з Вінничини, гроссмейстеру Дудьєву В.П. з миколаївщини. Всім Вам, друзі, велика подяка. Дякую всім, хто за свої "кровні" не поскупився, але заради справи приїхав в Київ на зїзд. Хочу вселюдно оголосити вам всім, шановні друзі, що пан Савчур Ф.Ф. затормозив нашу роботу і це в "цейтнотний "для нашої Федерації час,як я писав вище, атрибути влади не привіз до Києва (печатку). Цей поступок ви самі оціните. Ми дали йому час до 15.12.2008 р. привезти нам до Києва всі справи і офіційно ми приймемо  з боргами ще не ясно точно з якими. Ось так нас "підвів під монастир" наш тепер вже колишній "ПАН ПРЕЗИДЕНТ". Сподіваємось, що хоч в останній справі він вчинить "ГЕРОЇЧНИЙ" поступок-привезе документи і печатку. Ми як справжні християни, прощаємо йому все і надіємося на його совість, яку думаю він ще не повністю втратив. В заключному слові відносно мене, дорогі друзі, напишу наступне: Мене як і Вас всіх дістало таке життя вже так, що далі нікуди. Я пішов в президенти ФЗШУ,щоб постаратися в  кінці кінців, зробити  щось таке, що до цього не зробив ніхто, а саме: 
1).  розрахуватися з боргами в ІКЧФ за старого Президента,одна йому тільки подяка, що він створив правдами і не правдами-нашу колиску-ФЗШУ!!! ( за рахунок спонсорів,меценатів,держави і в крайніх випадках  я разом з Вами).Час покаже,ви ж бачете як останню "шпичку" нам всунув  колишній  президент.  2).країна повинна знати своїх  ГЕРОЇВ. На заключному слові на зїзді я пообіцяв з часом, після розгрібання "завалів"особисто нагородити видатних шахістів які принесли славу нашій державі (Лєпіхов та інші).Я зберу при вашій допомозі всі ці досягнення.3).розгляну всі ваші "творіння " за шаховою дошкою, чи при допомозі неї,і при гарних проектах надрукуємось ї заробимо гроші чи гонорари.  4).разом з Вами спробуємо зробити Україну в шахах за листуванням супер державою.щоб ми гордилися нею.5).постараємося разом з допомогою нашого прес-секретаря Нагорного Дмитра розкрутити, розрекламувати нас.До речі він вже розпочав це робити і запрошує 19.12 на інтересне футзально шахове ШОУ в Києві в Святошинському районі.Хто забажає ,хай звязується з ним -ел.почта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду 6).Зробити настоящу демократію в нашій Федерації (але демократію не вседозволенності, як в державі нашій УКРАЇНІ,а строго притримуючись    законів,правил за листуванням,та розробим свої правла гри (демократії,прав та обовязків).Де порядок-там легко і добре.  7).та  інше (під час роботи) та отриманні всієї влади(печатку та документи).Обіцяю на відміну від "мовчазного" колишнього президента бути "говірким по ділу." При наймні написати навіть слово ОК. Хотів би всих попросити багатомісткі (мегабайтові)листи присилати мені на адрес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Також поперджаю, при моїй мовчанці більше 10 днів - я в відрядженні,чи в відпустці ,чи на турнірі в очні шахи, чи може і в селі. Маю свій особистий сайт,який ще в розробці,але діє.Хто хоче спостерігати то адреса- www.chess-bar.babyhost.ru Ну ось поки що і все .Це переше моє спілкування в новій для себе ролі.Ваш слуга Андрій Іванович Баранюк.  P.S.Перешліть тому, чиєї адреси тут нема.