Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Міжнародні турніри до 60-річчя заочних шахів в Україні
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Неділя, 31 січня 2021, 12:24

На відзначення 60-річчя організації в Україні регулярних заочних змагань ФЗШУ прийняла рішення провести міжнародні турніри Jubilee 60 years Ukrainian correspondence chess.

В залежності від кількості поданих заявок буде зкомплектовано 2-3 турнірних групи з приблизно однаковим середнім рейтингом. До участі допускаються члени ФЗШУ з рейтингом ICCF 2150+ станом 2021/2, а також шахісти, які вибороли право грати у турнірах Першої ліги ФЗШУ ( призери UKR/preliminary).
Змагання проводяться за коловою системою. Кількість учасників орієнтовно складатиме 13 -15 шахістів і остаточно визначається після обробки поданих заявок. Запрошуються 5-6 іноземних шахістів у кожну турнірну групу. Очікується, що турніри матимуть 2-3 категорію ICCF зі встановленням відповідних міжнародних кваліфікаційних нормативів ССЕ, ССМ, ІМ. Контроль часу 40 дів на 10 ходів.
Початок змагань 01 березня 2021 р., дата закінчення змагань – 1 жовтня 2022 року.
До участі у допускаються шахісти, які сплатили турнірний внесок 230,00 грн.
Результати змагань підлягають обрахунку в рейтинг-системах ICCF і ФЗШУ.
Призери кожного турніру (1-3 місця) нагороджуються спортивними медалями і грамотами ФЗШУ. Три заочники з України, що покажуть кращі результати у кожному турнірі, отримають бонуси 15,10 і 5 євро відповідно.
Призери кожного турніру отримають сертифікат ICCF.
Крім цього, ці змагання є відбірковими до фіналу 34-го чемпіонату України - право участі у фіналі отримують 6 шахістів з України за кращими результатами (по 2 або 3 шахісти з кожної турнірної групи в залежності від кількості сформованих турнірних груп).
Заявки на участь у турнірі подаються на адресу Городиського Олега Олеговича – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 15 лютого 2021 року.
Положення про змагання додається.


З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Президент Федерації
заочних шахів України
Ю.Б.Кошмак
20 грудня 2020 року
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення міжнародних ювілейних турнірів до 60-річчя заочних шахів в Україні (відбір до фіналу 34-го чемпіонату України)
1.Мета змагань
Змагання проводяться з метою:
відзначення 60-річного ювілею організації в Україні регулярних змагань із заочних шахів;
популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
виявлення переможців турніру;
відбір спортсменів для участі у фіналі 34-го чемпіонату України.
Назва турніру «Jubilee 60 years Ukrainian correspondence chess».
2.Термін проведення змагань.
Початок змагань 01 березня 2021 р., дата закінчення змагань – 1 жовтня 2022 року.
3.Керівництво проведенням змагань
Керівництво проведенням змагань чемпіонату України здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Спонсор змагань – Федерація шахів Черкаської області.
Відповідальність за підготовку змагань та безпосереднє проведення змагань покладається на арбітра FIDE Городиського Олега Олеговича.
4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань
В залежності від кількості поданих заявок комплектується 2-3 турнірних групи з приблизно однаковим середнім рейтингом. До участі допускаються члени ФЗШУ з рейтингом ICCF 2150+ станом 2021/2, а також шахісти, які вибороли право грати у турнірах Першої ліги ФЗШУ.
Змагання проводяться за коловою системою. Кількість учасників орієнтовно складатиме 13-15 шахістів і остаточно визначається після обробки поданих заявок. Запрошуються 5-6 іноземних шахістів у кожну турнірну групу. Очікується, що турніри матимуть 2-3 категорію ICCF зі встановленням відповідних міжнародних кваліфікаційних нормативів.
До участі у допускаються шахісти, які сплатили турнірний внесок.
Розмір турнірного внеску становить 230,00 грн. для членів ФЗШУ. Іноземні шахісти турнірний внесок не сплачують.
Результати змагань підлягають обрахунку в рейтинг-системах ICCF і ФЗШУ.
5.Регламент змагань
Використовується стандартний контроль часу 40 днів на 10 ходів з подвоєнням після 20 днів обдумування.
Результат гри фіксується у разі прострочення часу або порушення пункту 3b Правил ІКЧФ (обдумування чергового ходу більше 40 днів без попередження).
45 днів перерви доступно кожному гравцю на протязі календарного року.
Додаткові перерви відсутні..
Можливість запропонувати варіанти.
Дозволяються заяви, основані на 7-ти фігурних ендшпіль них таблицях.
Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються;
-за більшою кількістю перемог;
-за системою коефіцієнтів Бухгольца;
-за результатом особистої зустрічі.
Жеребкування проводить TO.
6.Нагородження та заохочення
Призери кожного турніру (1-3 місця) нагороджуються спортивними медалями і грамотами ФЗШУ. Три заочники з України, що покажуть кращі результати у кожному турнірі, отримають бонуси 15,10 і 5 євро відповідно.
Призери кожного турніру отримають сертифікат ICCF.
Право участі у фіналі 34-го чемпіонату України отримують 6 шахістів з України за кращими результатами (по 2 або 3 шахісти з кожної турнірної групи в залежності від кількості сформованих турнірних груп).

7.Порядок і термін подання заявок
Заявки на участь у турнірі подаються на адресу Городиського Олега Олеговича – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Форма заяви: прізвище, ім'я та по-батькові; ID ICCF; адреса електронної пошти; номер телефону ( мобільного та стаціонарного при наявності).
Строк подачі заявок на участь турнірі до 15 лютого 2021 року.
Федерація заочних шахів України